Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU

Eğitim-iş Denizli Şubesinin bu yıl dördüncüsünü düzenlediği Başöğretmen Atatürk yarışmasının sonuçları belli oldu.

BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU
24 Şubat 2021 - 17:16

Eğitim-iş Denizli Şubesinin düzenlediği yarışma sonuçları belli oldu. Açıklama şöyle:

Eğitim-iş Denizli Şubesi olarak, il genelindeki bütün öğrencilerimize yönelik olarak belli oldu. yarışmamızın bu yıl dördüncüsünü düzenledik. İlkokul düzeyinde Mektup, Ortaokul düzeyinde resim ve Lise düzeyinde kompozisyon tekniklerinde eserler öğrencilerimiz tarafından hazırlandı.

Başöğretmenimiz Atatürk’ü en güzel şekilde ifade eden, cümleleriyle, çizgileriyle Atatürk’ü betimleyen öğrencilerimizi kutluyoruz. Onlar, dağarcıklarının en temiz haliyle mektuplarını, kompozisyonlarını yazdılar, resimlerini yaptılar.

Salgın koşullarında evde eğitim gören öğrencilerimiz uzaktan eğitimin yetersiz koşulları ve fırsat eşitsizliğine rağmen Başöğretmen Atatürk konusunda özgün düşünceleri ile eserlerini hazırlamışlar, e-posta, WhatsApp gibi elektronik araçları da kullanarak bize ulaştırmışlardır.

Değerlendirme kurulumuz her üç dalda da toplanarak değerlendirmesini yapmış ve aşağıdaki gibi sonuçlandırmıştır.

İlkokul öğrencilerimizin Mektup yarışmasında,

1- Eymen SAYIM                   Buldan Güngör Cerit Cumhuriyet İlkokulu

2- Ela TAYKURT                    Buldan Güngör Cerit Cumhuriyet İlkokulu

3- Ezgi YEŞİLDAĞ                 Buldan Güngör Cerit Cumhuriyet İlkokulu

Ortaokul öğrencilerimizin Resim yarışmasında,

1- Eylül Eftal DEMİREL          Buldan Dört Eylül F.M.Ş. Ort.

2- Pınar ÜLGÜL                       Kale Mehmet ve Kemal Aracı Ort.

3- Ceren ANLAŞ                     Kale Mehmet ve Kemal Aracı Ort.

Lise öğrencilerimizin kompozisyon yarışmasında,

1- Sevde OKUTUCU               Acıpayam Anadolu Lisesi

2- H. Melike ERÇIKDI             Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi

3- Betül ELÇİN                        Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesi

Bu yarışmaya katılan öğrencilerimizi ve onlara emek veren değerli öğretmenlerimize, İl ve İlçe Milli Eğitim yöneticilerimize ve Okul İdarecilerimize teşekkür ediyoruz.

Ayrıca, yarışma eserlerini inceleyen, değerlendirme kurulunda görev alan Seher KILIÇ, Gönül AKTÜRK, Müdüriye KOCASARI ve Melik ZORBAZ öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Bu onurlu mücadeleyi yürütmemizde bize destek olan değerli üyelerimize, omuz omuza yürüdüğümüz, birlikte çalıştığımız il ilçe yönetim kurullarındaki arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Eğitim-iş eğitim emekçilerinin haklarını koruma ve geliştirme yolunda mücadelesini sürdürmeye devam edecektir, başöğretmenimizden aldığımız cesaretle, onun ilke ve devrimlerinin ışığında…

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.