Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

ÇAMELİ BELEDİYESİ ASGARİ ÜCRETTE ÇITAYI YÜKSELTTİ

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, 2021 yılı itibariyle Belediye personeli maaşının en düşük 3164 lira olarak belirlendiği bu tutar ikramiyelerle birlikte hesaplandığında bir personelinin eline geçecek aylık net tutarın en az 3 bin 560 TL olduğunu dile getirdi.

ÇAMELİ BELEDİYESİ ASGARİ ÜCRETTE ÇITAYI YÜKSELTTİ
29 Aralık 2020 - 20:08

Belediye personelimizin maddi ve manevi her zaman yanında olduklarını vurgulayan Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan “En düşük personelinin  maaşına 52 günlük ikramiye eklendiğinde Belediyemizde 1 Personelimizin alacak olduğu aylık toplam   ücret 3.560 olarak belirlenmiştir” dedi.

Başkan Arslan 2021 ücretlerinin 1 Temmuz 2021’de tekrar zamlanacağını, bu rakamlara yemek, yol, yakacak, aile, çocuk ve ikramiye gibi sosyal yardımların dahil olduğunu 2021 yılında bekar personelin en az 3 bin 560 lira, evli ve eşi çalışmayan personelin 3 bin 614 lira, evli, eşi çalışmayan ve 1 çocuklu personelin ise 3 bin 654  evli 2 çocuklu eşi çalışmayan 3 bin 696 evli 3 çocuk eşi çalışmayan 3 bin 747  lira net maaş alacağını aktardı.

Başkan Arslan “Çalışma hayatında emeğe büyük saygı ve alın terine ehemmiyet veriyoruz. İşveren emanetçidir, mülkün, rızkın sahibi Allah’tır ve Peygamberimiz Hazreti Muhammed, ‘İşçinin hakkını alın teri kurumadan ödeyiniz’ diye buyurmuştur. Biz yöneticiler de personelimizin hakkını alın teri kurumadan ödemeyi bir görev biliyoruz. Alın teri ile ekmeğini kazanan tüm mesai arkadaşlarıma hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim” dedi

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.