Haberci Kuş

BAYRAM SAĞLIK HUZUR VE BARIŞ GETİRSİN

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, Ramazan Bayramı’nın sağlık, huzur ve barış getirmesi dileğinde bulundu. Akgün, “Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın nedeniyle mahzun kutlayacağımız bu Ramazan Bayramı’ndan sonraki bütün bayramları, omuz omuza kılacağımız bayram namazlarından sonra kucaklaşarak kutlamayı temenni ediyorum” dedi.

BAYRAM SAĞLIK HUZUR VE BARIŞ GETİRSİN
106
23 Mayıs 2020 - 10:48

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, yayımladığı mesajla Ramazan Bayramı’nı kutladı. Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 virüsünün sosyal hayatın yanı sıra dini ve milli bayramlar gibi değerlerimizi kutlamayı da zorlaştırdığını belirten Akgün, “İnanıyorum ki; bu salgın hastalık beraberinde sıkıntıları getirdiği gibi, gerek dini, gerekse milli bayramlarımızın değerinin daha iyi anlaşılmasını da sağlamıştır. Çünkü mahrumiyetler; sahip olunan kıymetlerin anlamının daha iyi kavranmasına da vesile olmaktadır. Bu Ramazan Bayramı’nda camilerimizde bir araya gelip namaz kılamayacağız. Dost ve akraba ziyaretleri yaparak kucaklaşamayacağız. Bayramı mahzun kutlayacağız ancak bu durum, Ramazan Bayramı’nın manevi iklimini yaşamamamıza elbette engel olmayacak. İnanıyorum ki; Ramazan Bayramı’nda gönüllerimizden yükselecek dualar, karşılığını bulacak, birçok sıkıntı gibi insanlık bu hastalığın da üstesinden gelecektir. Yüce Allah’tan Ramazan Bayramı’ndan sonraki bütün bayramları, omuz omuza kılacağımız bayram namazlarından sonra kucaklaşarak kutlamayı temenni ediyorum. Hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, sağlık, huzur ve barış getirmesini diliyorum” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.