BAŞKAN ZOLAN TEKSTİL MAKİNELERİ FUARI'NI ZİYARET ETTİ

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk yerli ve milli temalı 3. Ege Tekstil Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti, sektör temsilcileriyle bir araya geldi.

  • 26 Mart 2021 - 12:22
  • Son Güncelleme : 25 Ekim 2022 - 13:16

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde (EGS) düzenlenen 3. Ege Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri, Tekstil Kimyasalları ve Tekstil Baskı Teknolojileri Fuarı’nı ziyaret etti. Fuarda, boya ve apre makineleri, dokuma ve örme makineleri, tekstil baskı teknolojileri ve tekstil kimyasalları, nakış makineleri, konfeksiyon makinelerinin sergilendiği stantları inceleyen Başkan Zolan, yetkililerden bilgi aldı. Katılımcıların tamamının yerli üretici olmasının büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı olduğunu ifade eden Başkan Osman Zolan, “Yerli tekstil makine ve teknoloji üreticilerinin yer aldığı fuarın şehrimize, sanayicilerimize ve ülkemize güzellikler getirmesini diliyorum. Fuarın tekstil kenti Denizlimize güzellikler getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fuara 90 firma katıldı

Fuarda sektör temsilcileriyle bir araya gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ziyareti sırasında kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmayarak objektiflere poz verdi. Türkiye’nin ilk yerli ve milli temalı 3. Ege Tekstil Makineleri ve Teknolojileri Fuarı’na 8’i Denizli’den 90’a yakın firmanın katıldığı ifade edildi.

Beşiktaş bayanlar

Kartal bayanlar

Taksim bayanlar