DENİZLİ’DE ÖĞRETMEN CİNSEL İSTİSMARDAN TUTUKLANDI

0

Denizli’de yaşanan bir olay sonrasında iddialar üzerine gözlatına alınan öğretmen çıkarıldığı mahkeme tarafınca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yaşanılan iğrenç olay, 14 yaşındaki bir kız öğrencinin arkadaşına; okuldaki Fen Bilgisi öğretmeni 41 yaşındaki İ.Ç. ile aşk yaşadığını anlatıp cep telefonundan bir takım fotoğraflar göstermesiyle gün yüzüne çıktı. İstismara uğrayan kızın arkadaşı durumu rehber öğretmene anlatınca olay adli mercilere taşındı.
Okul yönetiminin durumu polise ihbarı üzerine öğretmen İ.Ç. gözaltına alındı. Öğretmenin bir yıldan bu yana öğrencisine istismarda bulunduğu göz önünde bulunduruluyor. Çünkü öğretmenin ve kızın telefonundan karşılıklı gönderilmiş cinsel içerikli mesajlara erişiminin bir yıla dayalı olduğu söyleniyor.

Öğretmen İ.Ç.’nin dersine girdiği 14 yaşındaki kız öğrenciye yaklaşık bir yıldır cinsel istismar uyguladığı, cep telefonundan kız öğrenciye cinsel içerikli fotoğraflar ve mesajlar gönderdiği belirlendi. Kız öğrencinin de öğretmene cinsel içerikli fotoğraflar gönderdiği ortaya çıktı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan öğretmen İ.Ç. çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz