DENİZLİ SAĞLIK SEN ŞUBESİ GENİŞLETİLMİŞ İL DİVAN TOPLANTISI

0

SAĞLIK-SEN DENİZLİ ŞUBESİ GENİŞLETİLMİŞ İL DİVAN KURULU TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

12 KASIM CUMARTESİ SAAT 10:30 DEDEMAN OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLEN GENİŞLETİLMİŞ İL DİVAN KURULUNA SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKANI MEMUR-SEN GENEL BAŞKAN VEKİLİ SN.METİN METİŞ , AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ SN.CAHİT ÖZKAN, SAĞLIK-SEN GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI SN.KEMAL ÇIRAK İLE SN.HİMMET BAYAR, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR.ŞÜKRÜ ARPACI, HALK SAĞLIĞI İL MÜDÜRÜ DR.VELİ KILINÇARSLAN, KAMU HASTANELERİ GENEL SEKRETERİ UZM.DR.BERNA ÖZTÜRK, AYDIN SAĞLIK-SEN VE ISPARTA SAĞLIK-SEN ŞUBE BAŞKANLARI, SAĞLIK-SEN İLÇE TEMSİLCİLERİ VE ÇOK SAYIDA ÜYE KATILDI.

manset

Sağlık Sen Başkanı Metin Yüksel KOÇOĞLU, Divan toplantısının açılış ve selamlama konuşmasını yapan Koçoğlu, Toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.Sağlık çalışanların ciddi sorunlarla baş başa kaldığını belirtti. Koçoğlu,’’Denizli’deki darbe girişimi ile ilgili süreçleri teşkilatımız ile omuz omuza atlattık.’’dedi..Toplantıya katılan Genel Başkanımıza,Genel Başkan Yardımcılarına ,İlçe başkanlarına,temsilcilere ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Ak Parti Denizli Milletvekili Cahit ÖZKAN,Darbe girişiminde Sağlık Sen Denizli Şubesinin milli duruşunu her stk’ya örnek olarak gösterdi.Anayasa değişikliğini ve başkanlık sisteminin gereklilikleri hakkında sendika üyelerini bilgilendirdi.

Sağlık Sen Genel Başkanı Kemal ÇIRAK konuşmalarında, Kazanımların tüm sağlık çalışanlarına hitap ettiğini belirtti.Sağlık çalışanlarını en iyi şekilde masada temsil ettiklerini ve edeceklerini vurguladı.Denizli teşkilatımızın üye hedefini 4000 olarak belirlendiğini ifade etti.Toplantıya katılan herkese teşekkürlerini sundu.

Sağlık Sen Genel Başkanı Metin MEMİŞ,Denizli teşkilatını selamlama konuşmalarının ardından kısa gündem değerlendirmesinde bulundu.Darbe girişimi ile ilgili o gün Ankara’da yaşadığı duygu dolu anılarını anlattı.Yıpranma Payı,Lisans Tamamlama, Sağlık Çalışanlarına Şiddet,Görevde yükselme ve Unvan değişikliği sınavının yapılması,Sağlık çalışanlarının emeklilik maaşları ve ASP bakanlığı ile ilgili sorunlar v.s konuların aşamalarını ayrıntılı bir şekilde ilçe başkanları ve temsilcilere anlattı.

Çalışmalarından dolayı Şube başkanı Metin Yüksel KOÇOĞLU ve tüm temsilcilere teşekkürlerini sundu. Genel Başkanımızın belirttiği istikrar ve kardeşlik vurgusunu kapanış konuşmasında İl başkanı Metin Yüksel KOÇOĞLU yineledi.Katımlarından dolayı Genel Başkan ve Yardımcılarına,İl Ve İlçe yönetim kurulu üyelerine ve temsilcilerine teşekkür etti.Toplantı sonrası tüm katılımcılarla birlikte toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi.

Cevap yaz