Haberci Kuş

VATANDAŞIN DERDİNE DERMAN OLMAK YERİNE CHP’YE SALDIRIYORLAR

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan’ın Cumhuriyet Halk Partisini hedef alan açıklamalarına sert tepki gösterdi.

VATANDAŞIN DERDİNE DERMAN OLMAK YERİNE CHP’YE SALDIRIYORLAR
67
12 Eylül 2020 - 11:40

‘Vatandaşın derdine derman olmak yerine çirkin üslubuyla CHP’ye saldırıyorlar.’

ACİZLİĞİNİZİ ÇAMUR SİYASETİNİZLE ÖRTEMEZSİNİZ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca ‘Tek adam rejiminin ülkemizi sürüklediği uçurumda “Saray iktidarının küçük ortağı” olmaktan başka siyaset üretemeyen, ordumuzun gururu Tank Palet fabrikasını yabancılara peşkeş çekenleri “ak”lama telaşıyla kıvrım kıvrım kıvranan, sarayın beceriksiz politikasının çamurunda boğulan Milliyetçi Hareket Partisi’nin siyasi nezaketten yoksun Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan ekonomik buhranı CHP’ye saldırarak unutturacağını sanıyor”.Dedi. Gülizar Biçer Karaca MHP Genel Başkan Yardımcısına yönelik açıklamasında ‘Cumhuriyet tarihinde ilk kez vatan topraklarını terk ederek Süleyman Şah türbesini kaçıran, Türk ordusunun göz bebeği Tank Palet fabrikasını Katar ordusuna peşkeş çekip, şerefli subaylarımızı Katar ordusunun emrine veren saray iktidarına söz söyleme cesaretini göstermekten acizliğinizi çamur siyasetinizle örtemezsiniz.’ dedi.

SARAYDA KOLTUK DERDİNE DÜŞMÜŞ BİR ZİHNİYET

CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca MHP’yi ‘Yoksulluğa mahkum edilen vatandaşlarımızın derdine çözüm üretmekten, işsizliğin pençesinde çaresizce kıvranan gençlerimizin feryadını duymaktan aciz, sarayda koltuk derdine düşmüş bir zihniyet’ olarak tanımladı. Gülizar Biçer Karaca  ‘Ancak ne söyledikleri ne de siyasi nezaket yoksunu üslubu başta ülkücü kardeşlerimiz olmak üzere vatandaşlarımız nezdinde yok olan itibarını yerine getirmeyecektir.’ dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.