Haberci Kuş

VALİLİK DOLANDIRICILARA KARŞI UYARDI

Denizli Valiliği tarafından kendisini Denizli Valisi Hasan Karahan, vali yardımcısı ve özel kalem müdürünün adlarını kullanarak dolandırıcılık yapmaya çalışan şahıslara karşı uyarılarda bulundu.

VALİLİK DOLANDIRICILARA KARŞI UYARDI
169
02 Haziran 2020 - 15:29

Denizli Valiliği tarafından yapılan dolandırıcılık açıklaması ise şu şekilde: Son zamanlarda Denizli’de art niyetli kişiler tarafından Denizli Valisi Hasan Karahan, Vali Yardımcıları ve Özel Kalem Müdürü’nün adları kullanılarak; iş adamlarımız ve hayırsever vatandaşlarımızın ev, iş veya cep telefonlarından arandıkları, Covid-19 yardımı, solunum cihazı parası ve buna benzer bahanelerle Valiliğin adına bağış veya yardım kampanyası adı altında para talebinde bulunarak dolandırıcılık teşebbüsleri tespit edildiği belirtildi.
 
Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumun vatandaşları, işadamlarını ve esnafı; telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamakta olduğu belirtildi.

Valilik ve  herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon ve benzeri yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesini, tedbir amaçlı olarak da böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımızın Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığı’na ihbarda bulunulması önemle rica olunduğu belirtildi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.