Haberci Kuş

AKGÜN’DEN PANDEMİ DÖNEMİ DEĞERLENDİRMESİ: SINIFTA KALDILAR!

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, AK Partili Belediyelerin covid-19 ile mücadele sürecinde sınıfta kaldığını belirterek, “Belediyeler böyle zamanlar için vardır. Millet İttifakı belediyelerinin destan yazdığı bir süreçte iktidar partisinin belediyeleri çuvallamıştır. Göstermelik birkaç küçük icraatla vaziyeti idare etmeye çalışsalar da, milletimizi hayal kırıklığına uğratmışlardır. Denizli’de başta Büyükşehir olmak üzere AK Partili belediyelerin elle tutulur hiçbir icraatı olmamıştır” dedi.

AKGÜN’DEN PANDEMİ DÖNEMİ DEĞERLENDİRMESİ: SINIFTA KALDILAR!
199
02 Haziran 2020 - 15:24

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, covid-19 salgını başladığından bu yana olağanüstü bir döneme girildiğini belirterek, “Bu dönemde belediyeler devletimizin hayati öneme haiz kurumlarıydı. İnsanlık tarihinde benzeri görülmemiş, olağan dışı günlerde belediyeler büyük bir sınav verdi. Kimi belediyeler bu sınavı başarıyla geçti, kimileri de sınıfta kaldı. Millet İttifakı’nın belediyeler, milletin gönlüne dokunan, zor durumdaki insanımızın elinden tutan hizmetleriyle tüm engelleme ve karalama çabalarına rağmen gönüllerde taht kurmuştur” dedi.

“BÜYÜKŞEHİR” BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI

AK Partili belediyelerin pandemi sürecinde milleti hayal kırıklığına uğrattığını belirten İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün, “Denizli’mizde de başta Büyükşehir Belediye Başkanı olmak üzere, iktidar partisinin belediyeleri, bekleneni verememiştir. Hele Denizli Büyükşehir Belediyesi, ismindeki “büyük” ibaresinin hakkını verememiş, büyük bir hayal kırıklığı ve fiyaskonun kaynağı olmuştur. Büyükşehir’in büyüklüğüne yakışmayan birkaç küçük icraattan ötesine geçememişlerdir. ‘Pandemi sürecinde sağlık çalışanlarından halk otobüslerinde ücret almamayı’ övünç kaynağı ve reklamı yapılacak bir hizmet olarak kamuoyuna duyurmaları yetersizliklerinin hatta çaresizliklerinin kanıtıdır” dedi.

“SUYA İNDİRİM DAHİ YAPMADILAR!”

Pandemi sürecinin beraberinde getirdiği ekonomik zorlukların vatandaşa yansımasını hafifletecek önlemler alınmasının bir belediyenin atacağı ilk adım olması gerektiğini vurgulayan İYİ Parti Denizli il Başkanı Hasan Akgün, “Denizli Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte su ücretlerinde bir indirim dahi yapmamıştır. Çünkü yıllarca başarısız yönetim sonucu Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin mali sıkıntı içinde olduğu artık Denizli’mizde herkesin bildiği bir gerçektir. Pandemi sürecinde elle tutulur bir hizmet üretememelerinin, sahada görünmemelerinin nedeni de maddi imkansızlıktır. Maalesef beceriksiz yönetimleriyle büyükşehir ve birçok AK Partili belediye bugün maddi imkansızlıklar nedeniyle hizmet üretemez hale gelmiştir. Milletimiz, bu dönemi iyi gözlemlemiş, belediyeleri ne hale getirdiklerini görmüş, notunu da vermiştir. Bu iktidar artık yolcudur. Genel iktidardan yerel yönetimlere kadar değişim süreci başlamıştır. Halk sandıkta bunlara gereken cevabı verecek ve bu aziz millet, artık hak ettiği şekilde yönetilecektir” dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.