Haberci Kuş

ÜNİVERİSTE ÖĞRENCİLERİ MÜŞTERİ DEĞİL GELECEĞİMİZDİR

Vatan Partisi Pamukkale Belediye Başkan adayı Avukat-Öğretmen Müzeyyen Susar Pamukkale’nin tüm dünyanın tanıdığı eşsiz güzellikte bir ilçe olduğunu belirterek böyle bir ilçenin kötü yönetilme, ranta kurban edilme lüksünün olmadığını, Vatan Partisi olarak kamucu ve halkçı belediyecilik anlayışıyla bu kötü yönetime son vereceklerini söyledi.

ÜNİVERİSTE ÖĞRENCİLERİ MÜŞTERİ DEĞİL GELECEĞİMİZDİR
405
30 Ocak 2019 - 13:03

Vatan Partisi Belediye Başkan adayı Avukat-Öğretmen Susar, Pamukkale ilçemiz bir üniversite kentidir. Çok sayıda üniversite öğrencisi vardır. Bu öğrencilerin hem soysal hem kültürel hem de sportif gereksinimlerinin karşılanması gereklidir. Kınıklı mahallemizi öğrencilerin boş vakit öldürdüğü mekânlar olmaktan çıkarıp soysa-kültürel ve sportif çalışmalar yaptığı alanlara dönüştüreceğiz. Bu yönetim gibi öğrencilerimizi kent ekonomimize katkı sağlayan bireyler olarak görmüyoruz. Onlar bizim geleceğimizdir. Onlar aldıkları bilgi ile hem bir meslek sahibi olmalılar hem de belediyenin sağladığı soysa-kültürel ve sportif çalışma olanakları sayesinde iyi bir müzisyen, iyi bir ressam, iyi bir tiyatrocu, iyi bir yazar, iyi bir sporcu olmalılar. Onun için Üniversite bölgesinde öncelikle eğitim-öğretimle ilgili gereksinimlerini karşılamak için “Kitap Kırtasiye Kompleksi” kurulacak ve öğrencilerin kitap ve kırtasiyeleri ucuza temin etmesi sağlanacaktır. Ayrıca öğrencilerin sanatsal ve kültürel çalışmalar yapabileceği mekânlar oluşturacağız. Spor alanlarını çoğaltarak gençlerin spor yapmasını teşvik edeceğiz. Böylece her yönden sağlıklı, bilim ve sanatla donanmış “Fikri hür, irfanı hür bir nesil” yetiştireceğiz dedi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.