Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

Tıp bayramı vesilesiyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. Milletvekili Şahin Tin, pandemi sürecinde fedakârca mücadele eden sağlık çalışanlarının dünyaya örnek olduğunu belirterek, “Sağlık ordumuzla gurur duyuyoruz. Verdikleri savaşta bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarındayız” dedi. 

Tıp bayramı vesilesiyle sağlık çalışanlarını ziyaret etti
15 Mart 2021 - 15:12

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Denizli Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Sağlık personeliyle öğle yemeğinde de bir araya gelerek sohbet eden Şahin Tin, sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Burada Kovid-19 laboratuvarını inceleyen Milletvekili Şahin Tin, sistemin işleyişi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Milletvekili Şahin Tin, daha sonra İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk, Denizli Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Erkaleli, hastane ve sağlık müdürlüğü yöneticileriyle bir araya gelerek, görüş alışverişinde bulundu.

“SAĞLIKÇILARIMIZIN TIP BAYRAMINI KUTLUYORUM” 

Sağlık çalışanlarının pandemi döneminde takdire değer bir mücadele ortaya koyduğunu vurgulayan Milletvekili Şahin Tin, “Öncelikle tüm sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Sağlık çalışanlarımız, insanlık adına önemli bir görevi ifa ediyorlar. Özellikle pandemi döneminde canlarını ortaya koyarak fedakârca bir mücadele sergilediler. Halen de bu takdire şayan mücadeleleri devam ediyor. Biz de gururla ve hayranlıkla yakından takip ediyoruz. Verdikleri savaşta bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanlarındayız ” dedi.

“SAĞLIK SİSTEMİMİZ KALİTESİNİ KANITLADI” 

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de kovid-19 salgını sürecinde zorlu bir mücadele verdiğini ifade eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, “Bu dönemde bizzat yaşayarak gördük ki; sağlık sistemimiz, hem yetişmiş sağlık personeli, hem tıbbi ve teknolojik imkânlar, hem de organizasyon anlamında kalitesini ispat etmiştir. Şunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki; Türk sağlık sistemi pandemi sürecinde başarılı bir sınav vermiştir ve aynı başarıyla süreci yönetmektedir. Bunun dışında sırf muhalefet olsun diye dillendirilen her şey en basit ifadeyle fedakâr sağlık camiamıza haksızlıktır, emeklerine saygısızlıktır, kadir kıymet bilmemezliktir” diye konuştu.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ” 

Siyaset kurumu olarak sağlık çalışanlarının mücadelesine ellerinden gelen katkıyı sağlamaya gayret ettiklerini ifade eden Milletvekilli Şahin Tin, “Dünya daha önce benzeri görülmemiş bir hastalıkla savaş veriyor. Biz de sağlıkçılarımızın dünyaya örnek olan bu mücadelesinde her zaman yanlarındayız. İşlerini kolaylaştırmak, önlerini açmak, çalışma koşullarını bir nebze de olsa iyileştirmek için, bu savaşta yanlarındayız. Sağlık Müdürümüz Berna Hanım başta olmak üzere sağlık sektörünün yöneticileriyle sürekli koordinasyon ve işbirliği halindeyiz. Bundan sonra da üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Berna Öztürk de ziyaretinden ve desteklerinden dolayı AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’e teşekkür etti.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.