Haberci Kuş

SÜLEYMANLI KORUMA STATÜSÜNDE

Denizli’nin Buldan ilçesinde bulunan Yayla Gölü Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre kesin korunacak hassas alan olarak tescillendi.

SÜLEYMANLI KORUMA STATÜSÜNDE
84
28 Haziran 2020 - 14:48

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararına göre Buldan ilçesi sınırları içinde yer alan Yayla Gölü doğal sit alanı koruma statüsü yeniden değerlendirilerek kesin korunacak hassas alan olarak ilan edildi. Süleymanlı yaylası olarak bilinen alan özellikle hafta sonları şehir dışından da bir çok ziyaretçinin uğrak noktası…

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.