Haberci Kuş

SEVİNDİK SÜMER VE ESKİHİSAR’DA İMAR PROBLEMİ BİTECEK

Sevindik’te kahveleri dolaştı, esnaflarla sohbet etti. Sınır komşusu 3 mahallenin imar problemine işaret eden Doğan, Sevindik, Eskihisar ve Sümer’in imar sorununu çözme sözü verdi. Doğan, ayrıca bölgeye 24 saat açık kreş ve semt polikliniği yapacaklarını da söyledi. Doğan gün içinde Ağrılılar ve EYT derneklerinin üyeleriyle de bir araya geldi.

SEVİNDİK SÜMER VE ESKİHİSAR’DA İMAR PROBLEMİ BİTECEK
340
03 Şubat 2019 - 17:20

Şeniz Doğan’ın Merkezefendi’deki iktidar yürüyüşü sürüyor. CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Doğan, Sevindik’te kahvelerde halkla buluştu, esnafı gezip dert dinledi. Sokakta gördüğü yaşlıların halini hatırını soran Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Sevindik, Sümer ve Eskihisar’ın yaşadığı sorunların çözüleceği müjdesini verdi.

İMAR SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

Sevindik, Eskihisar ve Sümer’in en büyük problemi olan imar sorunu üzerine derslerine çalıştıklarını dile getiren Şeniz Doğan, 3 mahallenin imar sorununu çözüleceği sözünü verdi. Milletvekili Kazım Arslan ve Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker’in de eşlik ettiği Doğan, “Sorunları görmezden gelmeyeceğiz, kaçmayacağız” diye konuştu.

24SAAT AÇIK KREŞ VE SEMT POLİKLİNİĞİ

Ayrıca Sevindik’e 24 saat açık kreş ve semt polikliniği yapacaklarını da müjdeleyen Doğan, yapılacak kreşle çocuklarınıın bakımı konusunda sorun yaşayan çalışan mahalle kadınlarının sorunlarını çözmeyi hedeflediklerini söyledi. Yaşlı nüfusun da sağlık sorununun yerinde çözülmesini istediklerini aktaran Doğan, “Bölgeye yapılacak semt polikliniğiyle sağlığı özellikle yaşlılarımızın ayağına getirmeyi hedefliyoruz” dedi.

EYT’LİLERE OTOBÜS DESTEĞİ

Gün içinde iki ayrı dernek organizasyonuna da katılan Şeniz Doğan, ilk olarak Ağrılılar Derneği’nde dernek üyeleriyle bir araya geldi. Merkezefendi’de yaşayan herkese eşit hizmet götürme sözü veren Doğan’ın gün içindeki bir başka önemli durağı Emeklilikte Yaşa Takılanlar Derneği üyeleriyle buluşması oldu. TMMOB’da gerçekleştirilen toplantıda dert dinleyen Doğan, mesleki olarak EYT’lilerin sorunlarına hakim olduğunu dile getirirken, bir talebi de geri çevirmedi. Doğan, EYT üyelerinin Ankara ulaşımı için kendisinden talep edilen otobüs ulaşımı konusunda destek olacağı sözünü verdi.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.