Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

SANCAR, TİN’E YENİ FATURALARLA YÜKLENDİ

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı basın toplantısında, kendisini hedef alan ve bir süre önce TBMM’de yaşanan “Kuru ekmek’ tartışmasında, ‘O zaman aç değiller’ cevabı verdiği için sosyal medyada Türkiye’nin gündemine düşen AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin’e çok sert tepki gösterdi. Yemek faturalarını tekrar gündeme taşıyan Sancar, farklı faturaları da ortaya koyarak “Özür dilemek yerine gündem saptırıyorsun” sözleriyle ağır eleştirilerde bulundu.

SANCAR, TİN’E YENİ FATURALARLA YÜKLENDİ
21 Aralık 2020 - 12:07

TBMM’deki bütçe görüşmelerinde Grup Başkanvekilimiz Engin Altay’ın, “Millet aç midesine sadece kuru ekmek giriyor” sözlerine, “O zaman aç değiller” karşılığını veren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, gündeme tekrar düşen yemek faturalarıyla ilgili yargı yasağı getirmişti fakat CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar kendisine de yöneltilen eleştirileri gündemine alarak Şahin Tin’e çok ağır eleştirilerde bulundu ve 3 yeni faturayı daha gündeme getirerek açıklamalarda bulundu.

Ak Parti Denizli Milletvekili ile ilgili yeni belgeler ortaya koyan CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar Denizli Gazeteciler Cemiyeti’nde yaptığı açıklamada şunları söyledi:

GÜNDEME TAŞIDIĞIMIZ FATURALAR ÇİVRİL BELEDİYE MECLİSİ TOPLANTISI’NDA GÜNDEME GELMİŞ, TUTANAKLARA GEÇMİŞ RESMİ BELGELERDİR.
ŞAHİN TİN, 2 FATURADAN YOLA ÇIKIYOR AMA BAKIN ELİMDE 5 FATURA VAR. BURADAN SORUYORUM, EY ŞAHİN TİN BU YEMEKLERİ BEN YEMEDİM, KİM YEDİ? SAHTE DEDİĞİN BU FATURALAR HAKKINDA SUÇ DUYURSUNDA BULUNDUN MU? BELEDİYE HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA NEDEN BULUNMADIN? ADINI BU İŞLERE KARIŞTIRANI ARIYORSAN ADRES ORADA! HABERLERE ERİŞİM YASAĞI GETİRMEK İÇİN NEDEN AYLARCA BEKLEDİN? ORTAYA BİR LAF ATIYORSAN ARKASINDA DURACAKSIN ŞAHİN TİN! BU MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYAMAZSIN. ÇIK BU MİLLETTEN ÖZÜR DİLE! BU 5 FATURAYI GÖRÜNCE NE YAPACAKSIN BAKAYIM? GİT BUNLARINDA ALT KOÇANLARINI BUL! NE DE OLSA YARGIYI DA, HÜKMÜ DE KENDİN VERİYOSUN!
İLGİLİ FATURALARIN TAKİPÇİSİ TÜRK YARGISIDIR. ŞAHİN TİN’İN “MAKSATLI OLARAK ÖNE SÜRDÜĞÜMÜZÜ İDDİA ETTİĞİ” FATURALARIN AYRINTISINI SORGULAMAK HER TÜRK VATANDAŞI GİBİ BENİM DE HAKKIMDIR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASASIYLA TARAFIMA VERİLMİŞ BİR HAKKI, DENETLEME HAKKINI KULLANMAMDAN KİM, NEDEN RAHATSIZ OLMUŞTUR?
SAYIN TİN’İN İLGİLİ FATURALARIN ALT KOÇANLARINI GÖSTEREREK, “BAKIN BURADA KİMLERİN YEMEK YEDİĞİ YAZMAMAKTADIR” SÖZÜ İSE OLDUKÇA KOMİKTİR. FATURAYI VEREN HİÇBİR İŞYERİ FATURAYA BU TARZ NOTLAR DÜŞMEZ. FATURALAR, BELEDİYE MUHASEBESİNE TESLİM EDİLİRKEN AÇIKLAMA OLARAK YAZILMIŞTIR. NOTLARIN KİM YA DA KİMLER TARAFINDAN, YEMEKLERİN DE KİM YA DA KİMLER TARAFINDAN YENİLDİĞİ TÜRK YARGISI TARAFINDAN ORTAYA ÇIKARILACAKTIR. ZATEN MAHKEMEYE YANSIMIŞ BİR KONU HAKKINDA, SAYIN TİN’İN YARGIYI ETKİ ALTINDA BIRAKACAK ŞEKİLDE HÜKÜM VERMESİ OLDUKÇA MANİDARDIR.
DAHA ÖNCE DE BASINA YANSIMIŞ BİR KONUNUN, SAYIN TİN’İN TALİHSİZ BİR AÇIKLAMASINDAN SONRA YENİDEN GÜNDEME GELMESİ OLDUKÇA DOĞALDIR. SAYIN TİN’İN İLGİLİ HABERLERE ERİŞİM ENGELİ TALEBİNİN DE JET HIZIYLA DENİZLİ 1. SULH MAHKEMESİ TARAFINDAN KABUL EDİLMESİ GÖZDEN KAÇMAMALIDIR EY ŞAHİN TİN, NE BU TELAŞ?
İÇERİSİNE DÜŞTÜĞÜN DURUMDAN BİZE SATAŞARAK KURTULAMAZSIN! MİLLETİ KURU EKMEĞE REVA GÖRÜRKEN, BELEDİYEYE KESİLMİŞ BU FATURALARIN İNCELENMESİ SENİ NEDEN BU KADAR RAHATSIZ ETMİŞTİR.
BİZİ ÇAMUR SİYASETİ YAPMAKLA SUÇLUYORSUN AMA ASIL ÇAMUR SİYASETİ, YARGIYA YANSIMIŞ BİR KONUDA KESİN HÜKÜM VERİP, YARGIYI BASKI ALTINA ÇALIŞMAKTIR.
ÇAMUR SİYASETİ, BİR ŞİKAYET DİLEKÇESİNİ DELİL DİYE TWİT ATMAKTIR!
ÇAMUR SİYASETİ, FATURALAR ÜZERİNE “GERÇEK”- “SAHTE” DİYE İBARELER KOYUP TWİT ATMAKTIR. BIRAKIN YARGI GÖREVİNİ YAPSIN!
SEN FATURA İŞLERİNİ BOŞ VER DE BİNLERCE GENÇ İŞSİZKEN HEMŞİRE OLMAYAN YEĞENİNİ HEMŞİRELİK KADROSUNA NASIL YERLEŞTİRDİN?  MAHKEME TORPİLLİ ATAMAYI İPTAL EDİNCE HİÇ RAHATSIZ OLMADIN MI ONU SÖYLE…
MESELA, ENERJİ KOMİSYONUNDASIN ELEKTRİĞE YÜZDE 58 ZAM,
DOĞALGAZA YÜZDE 60 ZAMMA KARŞI NE YAPTIN ?
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.