Haberci Kuş

PAMUKKALE’DE BEBEKLER DE ÇOK MUTLU

Pamukkale Belediyesi farklı etkinlikler yapmaya devam ediyor. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde gelişmesinde önemli bir konu olan bebek masajını kapsayan anne-bebek eğitimi ile aileler bebeklerine nasıl masaj yapacaklarını öğrendi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçede yaşayan her bireyin mutluluğu için çalışmaya devam ettiklerini ifade etti.

PAMUKKALE’DE BEBEKLER DE ÇOK MUTLU
164
04 Şubat 2020 - 10:30

Halkın her kesimini kapsayan farklı etkinlikler düzenleyen Pamukkale Belediyesi bu kez de bebeklere yönelik bir program hazırladı. Forum Çamlık AVM’de düzenlenen Pamukkale Belediyesi Anne-Bebek Eğitimi’nde bebeklere uygulanacak masaj teknikleri ailelere aktarıldı. Bebek Masaj Eğitmeni ve Denizli’nin tek bebek SPA merkezi olan Bluuh Baby SPA Denizli’nin kurucusu Seda Güven tarafından ailelere bebek masajı konusu en ince ayrıntısına kadar anlatıldı. 0-10 ay aralığında bebeklerin ve annelerinin katıldığı etkinlikte vatandaşlar da izleyici olarak yer aldı. Bebek Masaj Eğitmeni Seda Güven, katılımcılara ilk olarak teorik bilgiler aktarırken, daha sonra uygulamalı eğitim verdi. Bebek masajının çok önemli olduğunu ifade eden Seda Güven, masaj sayesine bebeğin hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha sağlıklı bir gelişim gösterdiğini, bu sayede bebeklerin ve ailelerin mutluluklarının katlandığını belirtti. Bebek masajı konusunda ailelerin merak ettikleri konuları soru- cevap olarak öğrenebildiği eğitim büyük ilgi gördü.

AİLELER ÇOK MEMNUN

Pamukkale Belediyesi Anne-Bebek Eğitimi’ne katılan aileler bu etkinlikten memnun ayrıldı. Katılımcılardan Şeyma Yergin, bu tür bir eğitimin yapılmasından dolayı mutlu olduğunu söyleyerek, “Bebek masajı konusu çok önemli. Ben bu konuyla 3 ay önce tanıştım. Pamukkale Belediyesi’nin bu tür bir etkinliğe imza atması çok güzel bir durum. Hem bebekler hem de ailelerin daha mutlu olması için bu ve benzeri etkinliklerin devamını diliyorum. Bu imkanı sağladığı için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye çok teşekkür ediyorum” dedi. Gamze Cengiz Türkeli ise hafta sonunda düzenlenen etkinliği çok güzel olduğunu belirterek, “Bu etkinliğin yapılmasını sağlayan Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ye çok teşekkür ediyorum. Bu eğitim sayesinde bebeğimizle anne-babalar olarak önemli bir bağ kurduk. Çok faydalandık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Bebek Masaj Eğitmeni  Seda Güven de bebek masajı konusunda önemli bir etkinlik düzenlendiğinin altını çizerek, “Bu tür eğitimler anne babalar ile bebekler arasında çok önemli bağlar kuruyor. Bebeklerin hem fiziksel hem de ruhsal olarak gelişimlerinde masajın önemi çok büyük. Bu konuyu ailelerle tanıştırma fırsatı sunduğu için Pamukkale Belediye Başkanımız Avni Örki’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

“HERKESİN MUTLU OLMASINI İSTİYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçede yaşayan her kesimin mutlu olması için var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, “Ailelerin mutluluk kaynağı olan bebeklerin gelişimlerinde önemli katkıları bulunan anne bebek eğitimi  konusunda etkinlik düzenledik. Bu eğitim ile bebekler ile anne babalar arasına daha sağlıklı bir bağ kurulduğunu öğrendik. Bu ve benzeri eğitimlerle ilçemizde yaşayan herkesin mutlu olması için çaba harcamaya devam edeceğiz. Anne-Bebek eğitimine katılan tüm vatandaşlarımızla eğitimi veren eğitmenimiz Seda Güven hanıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

http://www.cekmekoyescort.com/
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.