Haberci Kuş

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu

OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASININ OLACAĞI BİR HAFTAYA GİRİŞ YAPIYORUZ. İLK TEMASI Şükür edenlerle zehrini kusanlar yer değiştiriyor tıpkı bir kum saati gibi… Geçmişte neyi nasıl yaptıysan aynı şekilde biçeceksin diyor Temmuz ayı tutulmaları!
Türkiye’nin topraklarının altından yeni dünya düzenini anlatan bilgiler çıkacak… Demedi demeyin!

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu
Özge Kara
Özge Kara( ozgekara@habercikus.com )
241
29 Haziran 2020 - 7:10

Eğer sözde değil özde bir mücadeleye tutuşup kişisel hatalarınızı da kabul ederek bugüne geldiyseniz özellikle ciddi projeleri kovalıyor ya da bir türlü hayalini kurduğunuz ihaleyi alamıyor, istediğiniz iş yerini tutamıyorsanız işler 40 günde değişebilir. Garip ama olanlar olmaya başlamış, yoluna bile girmiş olabilir. Sizin önünüze gelmesi için doğru zamanı bekliyordur kim bilir? Ay tutulması çok güçlü! Şeytani planları olanları bozguna uğratan, dilleri dolandıran günlerden geçerken, gidenler de gelir ama bir önceki niyetlerinden farklı olmayacak unutmayın.
Ay tutulacak, kalpler tutulacak, seven sevmeyen ortaya çıkacak! 2012 den bu yana hayatınızda ne değiştiyse aynısını yaşatacak olan oğlak burcunda ki ay tutulması bize bir şeyler öğretmenden gitmeyecek!

Merkür gerilemesinin de tutulma esnasında görev alacağını size tekrar hatırlatmak isterim. Neler oluyor gezegenlere demeyin, neyi eksik yaptım neyi yarım bıraktım deyin çünkü Merkür geri giderken hepimize bunları hatırlatacak. Yarım iş yapma, inanmadığın bir işe soyunma ayak üstü konuşmaları bir şeye yorma meali kısaca…
Böyle seveceksen sevme beni diyeceklerin günleri başlıyor. Aşkta kara zindanda olanları çıkaracak. Bağımlı sevenleri, ne yaşasa sineye çekenleri uyandıracak deyim yerindeyse! Kim kimin şansı çiftlere gösterirken, bahaneler bir perde gibi ortadan kalkarken yasak ilişkilerde bir bir ortaya dökülecek. Bu süreçte aşktan gözü dönen, yüzüne gözüne bulaştıran, hatta başına olmaz işler geleni konuşacağız. Ay, Oğlak burcunda tutuluyor dostlar ve Türkiye’den gözlemlenecek! Ay tutulurken tüm dünyayı hizaya getirmek için olmadık olaylar olacak.

KOÇ: Haftanın geneli iş ve kariyer hayatınız, beslenme alışkanlıklarınız, zayıflamak, diyette başarı, ilişkilerde karşılıklı güç çatışmaları ve ortaklıklarda zorlanmalar olarak görünmekte. Sevgili koçlar Yine eve dair, emlak alım, satım veya kiralama, yer değiştirme gibi işlerinizi yapabilirsiniz. Perşembe günü başkalarına karşı olan tavırlarınız ve idealist düşünce yapınızla, geçmişi ve durumları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Değişimlerin sizi dönüştürdüğünü fark edecek, kendinizi yenileyeceksiniz. Bir yandan da hayatınız hareketlenecek ve haftanın geri kalanında hem kişisel isteklerinize, hem de parasal konulara daha fazla vakit ayıracaksınız.

BOĞA: Haftaya sosyal ortamlarınızdaki konu ve olaylarla başlıyorsunuz sevgili Boğalar. Sadece kendi istek ve beklentilerinize odaklı olacağınız bu pazartesi, yakın çevrenizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fikirsel olarak güç mücadelelerinin içinde bulacaksınız.arkadaşlarınız ve çevrenizle yapacağınız ortaklaşa planlar sizi amacınızı daha fazla yaklaştırabilir. Sadece kendiniz için değil, tüm çevrenizi işlerinizin ve dualarınızın içine dahil etmelisiniz. Bir yandan da olayları geri plandan izlemek ve geride durma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Neyse ki bu etkiler Cuma günü devre dışı kalacak ve kendi isteklerinizi hafta sonu devreye sokacaksınız.

İKİZLER: Maddi konularda alaca verecek dengesini iyi oturtmanız gerekecek, ortaya çıkacak bir ödeme sizi zorlayabilir. Sevdiğiniz insanla parasal konularda güç çekişmelerine karşı dikkatli olun.iş alanlarınızda kafanız karışıksa bugünlerin size yol gösterecek etkilerini iyi takip etmeye çalışın. İşinizdeki idealist düşünceleri, yaratıcılığınızla, verimliliğinizle lehinize çevireceksiniz. Sosyal çevrenizin de hızlanacağı bugünlerden sonra hafta sonu daha fazla ruhunuza ve dinlenmeye vaktinizi ayırabilirsiniz.

YENGEÇ: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bu hafta başı sevdiğiniz insan veya ortak iş partneriniz tavırlarıyla sizi zorlayacak.eğitim alanlarında kafanızda idealize ettiğiniz konuları istediğiniz gerçekliğe ve harekete oturtabilirsiniz. Aşk hayatınızda da yönünüzü iyi belirleyecek, sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız. Yine bugünlerde kariyerinizde kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Haftanın son iş gününde ve hafta sonunda sosyal ortamlarınız da vaktinizi harcayacaksınız. Bu Pazar çalışıyorsanız iş alanlarınızda negatif etkilere dikkat edin. Olayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Sağlığınızda da zorlanmalar oluşabilir. Olayları hafife almayı denemelisiniz.

ASLAN: beklenmedik insanlardan alacağınız destekler yüksek olabilir. Her şeyi kafanızda büyütmeniz işinizi ve sağlığınızı olumsuz etkileyebilir aman dikkat. İş hayatınızda etkili bir insan sizine uğraşabilir, bunu bir güç savaşına döndürmemelisiniz. Arkanızdan konuşan insanların varlığında artışlar görülebilir. Bu birazda dikkatsiz hareket etmekten kaynaklanıyor olacak. İletişiminizde geri çekilmeler, parasal işlerinizde ve arkadaşlarınızdan zarar görmeniz de söz konusu.

BAŞAK: Dış ortamlarda, değişik gruplarla ve insanlarla olmak isteyeceksiniz. Bu hafta başı , sosyal ortamlardaki ilişkileriniz ve aşk hayatınızda bir takım mücadeleler söz konusu olabilir. Bunu bir güç savaşına döndürmemeye özen göstermelisiniz.Organizasyona yönelik işlerinizde, sosyal ortamlarda ve davetlerde, grupsal çalışmalarda hassas, sezgisel ve korumacı taraflarınız ortaya çıkabilir. Ayrıca arkadaşlarınızla paylaşımlarınız artabilir. sevdiğiniz insanın hayatındaki belirsizlikler ve karmaşalar, alınacak bazı kararlarla veya atılacak bazı adımlarla çözüme ulaşabilir.

TERAZİ: İş alanlarınızda ortaya koyacağınız performansla, hem kendi, hem de patronlarınızın kazancında artış sağlayabilirsiniz. Aile hayatınızda mücadeleleriniz devam ediyor, ilişkiniz bozulabilir. Anne, babanız veya iş, aile hayatınız arasındaki dengeyi iyi sağlamalısınız. Yine bu hafta konuşma ve görüşmelerinizi hızlandıracak, İş alanınızda sezgisel ve korumacı tavırlarla ilerleyecek, alınganlıklar yapmaya da müsait olacaksınız. Patronlarınız veya üstlerinizle konuşmalarınızı arttırabileceğiniz bir dönem olacak.

AKREP: Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları yapabilir, değişik ortamlarda bir araya gelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bu hafta başı değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, mücadelelere dikkat. Düşünsel olarak ipleri çabuk koparmaya yatkın olacaksınız. Güç çekişmeleri sizi zorlayabilir.Önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilirsiniz.hafta sonuna doğru özel hayatınızın detaylarına önem vereceksiniz.

YAY: Yapılması gereken işleriniz devrede olurken, yaptığınız işlerden de bir o kadar keyif alabilirsiniz. Yalnız maddi konularda bir takım mücadeleler ve sorunlar yaşamaya hazır olun. Alacak, verecek dengesini iyi sağlamaya çalışın.ortaklaşa giderleriniz, harcamalarınız, banka işlemleriniz, vergi, kredi, faiz, nafaka, miras alanlarınızda becerilerinizi ve uğraşılarınızı arttırabilirsiniz. Bu alanlarda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Sezgisel yolla bu alanlarda rahat sonuçlar alabilirsiniz. aile hayatınızda gerçekçiliği elden bırakmayarak, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kadere teslim olmak, kendinizi olayların akışına bırakmak isteyeceksiniz.

OĞLAK: Bu hafta Bazı sırlar, kapalı konular açığa çıkabilir. Beklenmedik etkilerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Olayların nedenlerini anlamaya başlayacaksınız. Bu tutulma ve sonrası sağlığınıza dikkat etmeyi ihmal etmeyin. İletişim halinde olduğunuz yakın çevrenizdeki insanlar sizi yüz üstü bırakabilir veya onlar tarafından hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızın ve ikili ilişkilerinizdeki sorunları konuşmak için uygun bir dönem, diğer konular haricinde aşka ve ilişkinize daha esnek ve rahat gözlerle bakacaksınız. Hafta sonu gerginliklerinizi kontrol edin. Pazar günü hareketli bir gün olabilir.

KOVA: Bu hafta geçmiş aşkları, konuları karşınıza sererken, Çarşamba günü bozulan ilişkilerinizi tamir etmek önemli olacak. Diğer taraftan ilişkinize dair net bir şekilde önünüzü görebilirsiniz. Bu ay genel itibarıyla eğitim, ileriye yönelik planlar, ticaret, medya, seyahat alanlarınız ön plana geçebilir. Yeni ve farklı insanlarla işbirlikleri içine girebilirsiniz.Hafta sonu konuşmalarınıza dikkat edin, pasifliğe tahammülünüz olmayabilir. Hırslarınız artarken riskli kararlar almaya çalışabilirsiniz. Para harcamalarınıza ve sevdiğiniz insanla aranızdaki çekişmelere dikkat etmelisiniz.

BALIK: Bu hafta eski bir aile mevzusu, sorunu çözüme kavuşabilir veya bu konularda sıkıntılarınız varsa bazı gerçekliklerle karşılaşacaksınız. Diğer taraftan aile büyüklerinizle, kendi ailenizle anlaşmak kolay olmayacak. Pasif olduğunuz, içinizde tuttuğunuz konularda çekişmelere hazırlıklı olmalısınız. Özel hayatınızda bir insan varsa o insanla bağlantılarınız, konuşmalarınız, fikir alışverişleriniz bu hafta zorlanmalar arasından size rahat nefes aldırabilir. Yaratıcı ve kreatif alanlara yönelin. Hafta sonu iş stresi nedeniyle aile içi gerginliklere dikkat.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.