Haberci Kuş

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu

Sevgili okurlarım bu hafta en dikkat etmemiz gereken hafta! Güneş tutulma etkisi ve merkür gerilemesi halà devam ediyor. eski konular, düşmanlıklar, bitmiş bir ilişki kapınızı çalabilir. Bu dönem de evlilik, anlaşma, iş kurma pek hayırlı değildir. saman alevi gibi tutuşup bir an da yok olurcasına bir duygu durumu yaşatabilir. Siz sevgili okurlarım lütfen iletişime dikkat edin ısrarcı olmayın pireyi deve yapmayın. Haftanın ilk yarısı ailevi, anne, dişil enerjiler üzerinde evde daha fazla vakit geçirmek isteyebiliriz . Salı ve çarşamba günü ise ay aslan da hırslı etkiler mevcut hırsa dayalı sonlanmalar yaşatabilir. Bencil tavırlara bürünebilir kırıcı olabiliriz. Perşembe günü ise ay titiz başak burcunda daha titiz ve konuları en ince ayrıntısına kadar düşünüp obsesif bir tavır takınabiliriz. Hafta sonuna doğru sakin, zarif ve adaletin temsilcisi terazi bizlerle olacak. cumartesi ve pazar a geldiğimizde olayları çok büyüttüğümüzün farkına varabiliriz daha sakin ve uyumlu davranabilir. Sevdiklerimizin gönlünü alabilir değişime kucak açabilir, dış görünümümüze özen gösterebilir ve değişiklikler yapabiliriz. Sağlıcakla kalın bu hafta altın sarısı, turuncu, bej, soft pudra tonları tercih edebilirsiniz. Sağlıcakla kalın ❤️❤️❤️

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu
Özge Kara
Özge Kara( ozgekara@habercikus.com )
195
22 Haziran 2020 - 17:41

KOÇ : Sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Önemli işlerinizi evinizden halletmek isteyebilirsiniz. Bu haftabaşı bozulan ilişkilerinizi tamir etmek için elinize fırsatlar geçebilir. Akraba, kardeşlerinizle ya da yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. İletişimsel konularda meraklı yapınızı öne çıkartacak ve birçok konuyu öğrenmekten zevk alacaksınız. Satış, reklm, pazarlama alanında güzel ilişkiler içine girebilirsiniz. Perşembe günü maddi konularda çabuk sinirlenebilir ve gelişen olaylar karşısında ters tepkiler verebilirsiniz. Alacak verecek dengesini iyi korumaya çalışın. Haftasonu yakın çevrenizle esnek, rahat ve farklı planlar içine girebilirsiniz. Yine iletişim ve bilgisayar sektöründe farklı teknikler, güzel oluşumlar karşınıza gelebilir.

BOĞA : Sevgili Boğa ve yükselen Boğalar. Bu hafta özellikle parasal konularda güzel sonuçlar elde etmeye yatkınsınız. Kadınlarla yapılacak işlerden yana şanslı etkileşimler söz konusu. Haftasonuna doğru özel hayatınızda bazı zorlanmalar, sevdiğiniz insanla anlaşamama, ona karşı agresif tutumlar, sert söylemler altında olma ihtimaliniz yüksek. İçinizde tuttuklarınızı bu Perşembe günü çok rahatlıkla hem de hiç karşı tarafı düşünmeden ortaya dökmeniz bazı sorunlara neden olabilir. Bu süreçte sizi biraz bencil bulabilir ve siz de onun enerjisini ve tutumlarını beğenmeyebilirsiniz. Haftasonu güzel destekleriniz var, hayata esnek bakacaksınız. Bir yandan da beklenmedik gizli yardımlar, beklenmedik gizli oluşumlardan elde edeceğiniz paralar da hayatınızı rahatlatabilir ve güzelleştirebilir.

İKİZLER : Sevgili İkizler ve yükselen İkizler. Bu haftabaşı, özellikle kendinizi sosyal hissetmek isteyebilirsiniz. Kendinize ve görüntünüze olan güveniniz artıyor. Siz kendinize güvendikçe ve kalbinizi diğer insanlara açmak istedikçe çevrenizden bir insan hoşunuza gidebilir. Aşk hayatınızda sevdiğiniz, flörtleştiğiniz insanla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz ya da size yeni bir insan tanıştırılabilir, birine aşık olabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda biraz sıkıntılı birgün olabilir. Bazı fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz ya da size karşı yapılacak bir hamle, size karşı söylenecek bir söz çok kolay tepki vermenize ve çok sinirli hareket etmenize sebep olabilir. İş hayatınızdaki tavırlarınıza, insanlara karşı söylediklerinize çok dikkat edin.

YENGEÇ : Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler. İletişimsel konularda şansınızı iyi kullanmanız gerekebilir. Bu haftabaşı gizli oluşumlara daha fazla meyillisiniz, gizli-saklı olaylar sizi daha fazla heyecanlandıracak ya da bir ilişkiyi kafanızda fazlasıyla idealize ederek onu gözünüzde büyütebilecek ve platonik bir ilişkiye ışık yakacaksınız. Perşembe günü sosyal ortamlarda sinirli hareketlerinize karşı dikkatli olun. Hırslı yapınızla aslında söylediğiniz birçok şeyi hemen harekete geçerek yapmak isteyeceksiniz ama koşullar ve şartlar buna izin vermediğinde özellikle başkalarını iğneleme, inatçılık etme gibi durumlara karşı hazırlıklı olun. Özel hayatınızda fazlasıyla zorlanabilirsiniz. Haftasonu kariyerinizde geri planda durduğunuz, başkalarına yardım ettiğiniz konularda güzel sonuçlar almaya ve farklı yöntemlerle hareket etmeye yatkınsınız.Yine ailevi konular ve sosyal çevrenizde güzel, esnek, rahat ilişkiler kurulabilir.

ASLAN : Sevgili Aslan ve yükselen Aslanlar. Bu haftabaşı arkadaşlarınızla yaşadığınız birtakım sıkıntılar, problemler varsa bütün bunları geride bırakabilirsiniz. Aynı zamanda sosyalliğiniz tavan yapacak. Meraklı ve iletişimci yanınızla bulunduğunuz çevrelerde insanların sevgisini ve beğenisini kazanacaksınız. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda sinirli ve gayretli yapınızla hareket edeceksiniz. Duyacağınız bazı konuşmalar yüzünden sinirinizi yakın çevrenizden çıkarabilirsiniz. Anne ve babanızın arasındaki birtakım olaylara karşı vereceğiniz tepkiler fazla olabilir. İğnelemekten, insanlara laf sokmaktan gerek iş hayatınızda gerek özel hayatınızda kaçınmalısınız. Haftasonu yabancılarla yapılacak işler, dış ortama bağlı gelecek planları anlamında arkadaşlarınızla güzel organizasyonlar, plan ve projeler içine girebilirsiniz.

BAŞAK : Sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Bir anlamda üzerinizde bir şeytan tüyü olacak. Kalabalık yerlerde bir konuşma yapacaksınız, bir aktiviteniz, bir organizasyonunuz varsa gözler sizin üzerinizde olabilir. Perşembe günü, fikirsel olarak sinirli, agresif olabilir ve gelişen olaylar karşısında hemen tepki verebilirsiniz. Hırsınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarabilirsiniz ve konuşmalarınız iğneleyici, karşı tarafı incitici tarzda olabilir. Bu yüzden bugüne denk gelecek olan toplantılarınızda dilinizin kemiği olsun. Haftasonu, yeni tanıdığınız insanlarla olan birtakım beyin fırtınası sonucunda parasal çözümleriniz kariyer hayatınıza olumlu yansıyabilir.

TERAZİ : Sevgili terazi ve yükselen Teraziler. Özellikle iş hayatınızda duygusal sorunlarınıza yakın arkadaşlarınızdan veya iş yerinizde sizi seven bir insandan çözüm bulabilirsiniz. Bu haftabaşı sıkıntı yaşadığınız konularda çok kolaylıkla karşı tarafın gönlünü alabilir ve durumları çok kolay toparlayabilirsiniz. Bir seyahat veya eğitim fırsatı sizi çok mutlu edebilir. Uzakta bulunan akrabalarınızla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Sevdiğiniz bir konuyu öğrenmek için de uygun haftalardan birindesiniz. Haftasonuna doğru parasal konularda anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları ya da bu konularda tepkinizi ortaya koyma gibi durumlar ön plana çıkabilir. Haftasonu özel hayatınızda ya da ortaklı iş yaptığınız konularda partneriniz sizi iş ilişkileriniz anlamında destekleyecek. Yine seyahat veya tatildeyseniz özel hayatınızda sevdiğiniz insanla esnek ve keyifli ilişkiler içindesiniz.

AKREP : Sevgili Akrep ve yükselen Akrepler. Kreatif işlerinizde kendinizi ön plana çıkarmak kolay görünüyor. Bu haftabaşı parayla ilgili konularda insanlardan yardım görebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerinizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan “Hayır” cevabını almayacaksınız. Hafta ilerlerken sevdiğiniz insana karşı biraz sinirli, agresif, tavırlar sergileyebilirsiniz. İki taraf arasında fikir çekişmeleri ön plana çıkabilir. Özellikle hayat girişimlerinizden sevdiğiniz insana bahsettiğinizde, ondan gereken desteği görememeniz moralinizi çabuk yıkabilir. Aynı şekilde siz de ona karşı sabırlı ve anlayışlı olamayabilirsiniz. Bu etkiye karşı dikkatli olun. Haftasonu iş hayatınızda beklediğiniz fırsatların karşınıza gelmesiyle beraber parasal yönden de güzel gelişmeler içine giriyorsunuz. İş hayatınızda yapılması gerekenler konusunda esnek ve rahat ilerleyeceksiniz.

YAY : Sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Ortaklaşa parasal konular bu hafta hayatınızda daha ön sıralarda yer alabilir. Ortaklaşa işlerinizde güzel adımlar ve ilişki kararları devrede olabilir. Taşınmayla ilgili bir konu düşünüyorsanız bu hafta şansınızı iyi bir şekilde değerlendirin. Sevdiğiniz insanla ilişkinizi konuşabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir ve birbirinizden özür dileyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınızda belki de birkaç zamandır yaşadığınız sıkıntılar karşısında beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmak kolay olmayacak. Sert söylemler, içinizde biriktirdiklerinizin bir anlamda dışarıya çıkması karşıdaki insanlarla olan bağlantınızı zorlayabilir. Haftasonu esnek ve farklı bakış açınızla daha rahat ve keyifli geçebilir.

OĞLAK : Sevgili Oğlak ve yükselen Oğlaklar. Özel hayatınızda sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı olacaksınız. Perşembe günü, sosyal ortamlarda duyacağınız birtakım sözler ya da göreceğiniz birtakım davranışlar, çok çabuk tepki vermenize ve laf sokmanıza sebebiyet verebilir. Sert söylemlerden kaçının. Hem özel hayatınızda hem sosyal çevreyle ilgili işlerinizde birazcık daha kendinizi kontrol etmelisiniz. Haftasonu evinizle ilgili yapılması gereken konu ve olaylara daha fazla odaklanacaksınız ve bunları farklı, keyifli bir şekilde yapmaktan da geri durmayacaksınız.

KOVA : Sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Aranızdaki sıkıntı ve sorunları gidermek için uygun bir zaman dilimindesiniz. İlerleyen günlerde aile hayatınızda zaman zaman fikir anlaşmazlıkları devreye girebilir. Aynı zamanda bazı sert söylemleriniz aile içinde; anne-babanızla, aile büyüklerinizle aranızdaki sorunları tetikleyebilir. Onlara karşı biraz daha anlayışlı olmalı, bazı laflarınızla onları iğnelememeli ve hicivsel olarak laf sokmamaya özen göstermelisiniz. Haftasonu yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi destekleyecek. Bir yandan aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla kısa tatil programları, aktiviteler, yolculuklar devreye girebilir ya da iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli ve bir o kadar yaratıcı zamanlar geçirebilirsiniz.

BALIK : Sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Eğlenceli yönlerinizle bu Pazartesi sevdikleriniz veya varsa çocuğunuzla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Bu hafta, ailenizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendirmek, yaşadıklarınız sonucunda sıkıntı yaşadığınız kişilerle temas halinde olmak, sevginizi onlara dile getirmek için uygun bir dönem. Yine sıkıntı yaşadığınız birtakım işlerinizi düzeltme şansınız olacak. Dekorasyon, boya, badana, tadilat işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bu işlere kalkışacaksınız bu haftabaşı başlamanız en doğrusu olabilir. Perşembe günü iletişimsel olarak kafanız biraz sinirli çalışabilir. Her şeyin üzerinize geldiğini düşünebilirsiniz. Özellikle seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak olan işlerinizdeki girişimlerinizdeki birtakım olaylar, sizin hayata olumsuz, agresif, sert bakmanıza neden olabilir. Uzaktaki akrabalarınızla bir konuşma yapacaksanız bugüne denk getirmeyin çünkü içinizde olanları çok fazla tutamayacağınız görülüyor.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.