Haberci Kuş

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu (31 Ağustos – 6 Eylül)

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu (31 Ağustos – 6 Eylül)
Özge Kara
Özge Kara( ozgekara@habercikus.com )
283
31 Ağustos 2020 - 12:54

KOÇ: Salı gününden itibaren derin düşüncelere dalabilir, yalnız kalıp iç hesaplaşmalar yapmak isteyebilirler. İç seslerini dinlerken meditatif bir sürece girebilirler ancak bu süreçte gerçeklikten tamamen uzaklaşmamaya dikkat etmeliler. Bu süreç boyunca bazı karanlık ve kabul etmekte zorlandıkları yönlerini fark edebilirler. Bu yönlerini kabullenebilen Koç burçları yeni başlangıçlar yapmaya da hazır olacaktır.
Son haftalarda özellikle sevgili ya da arkadaşlarla yaşadıkları iletişim sorunları perşembe gününden itibaren son bulabilir. Bu süreçte aksayan ya da araya soğukluk giren ilişkiler tekrar rayına oturabilir, yanlış anlaşılmalar giderilebilir. Yine de Koç burçları kendilerini ifade ederken daha dikkatli olmalılar. Karşılarındaki kişileri suçlamadan önce onları dinlemeye çalışmalılar. Diğer yandan hafta sonu şans Koç burçlarından yana olacaktır. Hafta sonu niyet ettikleri şeyler, belirledikleri hedefler ve akıllarına koydukları her konuyla ilgili güzel fırsatlar yakalayabilirler.

BOĞA: Hafta başından itibaren özellikle beraber çalıştıkları insanları gözden geçirebilir ve kısmen bir düşmanları olduğunu fark edebilirler. Ekiplerinde bulunan zayıf bir halka, işleri yavaşlatıyor ya da aksatıyor olabilir. Her ne kadar bunları göz ardı etmek isteseler de bunun bir ekip işi olduğunu ve müdahale etmek zorunda olduklarını unutmamalılar.
Diğer yandan bu hafta yeni iş fırsatları çıkabilir ya da yeni pozisyonlar teklif edilebilir Boğa burçlarına. Her ne kadar ekiplerine bağlı kalmak isteseler de yeni başlangıçlar için bazı şeylerin sona ermesi gerektiğini unutmamalılar. Romantik yaşamlarından uzun zamandır bir durgunluk yaşayan ya da her şeyin ters gittiğini düşünen Boğa burçları bu haftanın son günlerinden itibaren durumların düzelmeye başladığını hissedebilirler. Özellikle yalnız Boğa burçları bu dönemde sonsuza kadar yalnız olacakmış gibi hissetmiş olabilirler ancak özellikle perşembe gününden itibaren ilişkilerde nerede hata yaptıklarını bulmaya çalışabilirler. Hatalardan ders çıkarıp yeni ve romantik başlangıçlar yapmak Boğa burçlarının hedefleri arasında yer alacaktır.

İKİZLER :İkizler burçları bir süredir hayatlarında çok fazla hayal kırıklığı yaşamış olabilir. Ancak bu hafta itibariyle bunun tersine döneceğini söyleyebiliriz. Özellikle terk edilen ya da flört ettiği kişi tarafından habersiz bırakılan İkizler burçları bu insanların geri döndüklerine ve onlarla iletişim kurmak istediklerine şahit olabilirler. Ancak böyle bir durumda İkizler burçları aceleci davranmamalı, karşılarındaki kişinin çabasını ispat etmeye çalışmasını beklemeliler. Hafta sonu ekip çalışması veya topluluklar gündeme gelebilir. İkizler burçları tembellik yapan insanları hayatlarından çıkarmak isteyebilirler. Bu insanlar yerine onlara ilham veren insanların etraflarında olmasını tercih edebilirler.

YENGEÇ :
Yengeç burçları bu hafta seyahat ve kişisel gelişim konularına odaklanabilir. Bir seyahat planı yapabilir ya da çıkmak istedikleri bir seyahatin hayalini kurabilirler. Ayrıca yalnız kalmak ve özgürce vakit geçirmek isteyebilirler. Kendileriyle baş başa kalmak için yakın çevrelerindeki insanlardan uzaklaşmak isteyebilirler. Sürekli sevdikleri insanları düşünen Yengeç burçları bazen bu durumdan yorulabiliyor ve başkalarını düşünürken kendilerini unutabiliyorlar. Bu hafta, sadece kendileri için bir şeyler yapmak onlara çok iyi gelecektir.
Yengeç burçları özellikle perşembe gününden itibaren “Her şey yalan mıydı?” sorusunu sorabilirler. Fantezi ve gerçeklik arasındaki çizgi yeniden belirgin hale gelebilir ve özellikle son 6 haftadır yaşananları yeniden gözden geçirme ihtiyacı duyabilirler. İlişkisi olan Yengeç burçları için ilişkiye dair korkular boğucu hale gelebilir ve çıkarı olan ilişkilerinden uzak durmak ve böyle insanları hayatlarından çıkarmak isteyebilirler. Yalnız olan yengeç burçları ise hafta sonuna doğru aradığı aşkı bulabilir. Bu hafta Yengeç burçlarının yaptıkları her şeyin konuşulacağını ve göz önünde olacaklarını söyleyebiliriz. Bu kendini göstermek isteyen Yengeç burçları için harika bir fırsat olabilir.

ASLAN :Aslan burçları bu hafta daha içsel ve manevi alanlara yönelebilirler. Bu süreçte neyin gerçek olduğunu anlamakta zorlanabilirler. Umutlarının ve korkularının ne anlama geldiğini anlamakta güçlük çekebilirler. Kendilerini tehlikeli ama karşı konulamaz şeylere çekiliyor halde bulabilirler, bu çekime karşı çıkmak zor olabilir. Devam etmeden önce neye veya kime bulaştıklarını iyice ölçüp tartmalılar. Diğer yandan bu hafta ilişkiler gündeme gelebilir, ilişkilerde savunmasız taraflarını saklamakta zorlanabilirler. Ancak hassasiyetlerini göstermenin bir zayıflık olmadığını kabul etmeliler. İlişkisi olan ve ilişkisinde sorun yaşayan Aslan burçları ise çift terapisi gibi yöntemlere başvurmak, ilişkileri için mücadele etmek isteyebilirler.
Perşembe gününden itibaren ise havada aşk kokusu olacağını söyleyebiliriz.

BAŞAK : Başak burçları özellikle salı gününden itibaren hayatlarındaki en güçlü bağları ve ilişkileri inceleme ihtiyacı duyabilirler. Her şey dışarıdan masalsı ve mükemmel görünüyor olsa da yakından bakıldığında her şey gerçekten mükemmel mi? Özellikle ilişkilerdeki güç dengesi nasıl? Kim daha çok fedakarlık yapıyor? Sevdikleri için fedakarlık yapmaktan kaçınmayan Başak burçları bu özelliklerinin bazı ilişkileri ayakta tuttuğunu görebilirler. Ayrıca aşırı bağışlayıcı olmaları onları daha saldırgan bir hale getirebilir. Bu süreçte bir iç hesaplaşma yapabilir ve neden başkaları için bu kadar fedakarlık yaptıklarını sorgulayabilirler.Bu hafta perşembe gününden itibaren yeniden kendi hedeflerine odaklanabilir, özellikle profesyonel ağlarını genişletebilirler. Bu süreçte romantizm konusunda yeni bir bakış açısı kazanabilirler. Uzak mesafe ilişkilerine sıcak bakmaya başlayabilir, ilişkileri olan başak burçları ise partnerlerinin evlilik, çocuk ve ev gibi konularda ne düşündüğünü merak edebilirler.

TERAZİ : Terazi burçları bu haftadan başlayarak kasım ayına kadar sağlıklarına çok daha fazla önem verecekleri bir döneme girebilirler. Özellikle beslenme ve sporla ilgili kendilerine bazı kurallar koymak isteyebilirler. Diğer yandan bu dönemde ilhamlarının arttığını, çok daha yaratıcı olduklarını fark edebilirler. Sağlıkla ilgili konularda endişeli olan Terazi burçları ise aksattıkları kontrollerini yaptırmalılar.
Yakşalık 5 haftadır adeta uyku modunda olan aşk hayatları ise perşembe gününden itibaren yeniden canlanıyor. Bu 5 haftalık süreçte ilişkileri karmaşık hale gelen Terazi burçları kendilerini suçlamayı bırakmalılar. Ancak artık toparlanabilir ve işleri tekrar yoluna koyabilirler. İlişkisi olan Terazi burçları ilişkideki sorunları gidermek için bazı seyahat planları yapabilirler.

AKREP :Akrep burçları bu hafta itibariyle bazı tehlikeli şeylerin kokusunu alabilirler. Hisleri çok kuvvetli olan Akrepler bu tehlikeli hislerin peşinden tavşan deliğine girmeye hazır olabilirler ancak bunu yapmak pek de doğru olmayacaktır. Olayları çok daha dramatik ve gösterişli yaşayacakları bu dönemde merak duygularını bastırmalı ve kendilerine bazı yasaklar koymalılar. Ayrıca sevdikleri insanlara yardım etmek isteyen Akrep burçlar bu konuda ipin ucunu kaçırdıklarını ve yardım etmekten çok işi tamamen devraldıkalrını fark edebilirler. Bu da bir hata olacaktır.
Perşembe gününden itibaren ise aşk hayatları yoğunluk kaldığı yerden devam edecektir. Son 6 hafta boyunca romantik ilişkilerinde zor günler geçiren Akrep burçları bu süreçte partnerlerine olan ilgilerini kaybetmiş ya da artık eskisi kadar bağlı hissetmemiş olabilirler. Perşembe gününden itibaren ilişki durumları kısmen de olsa eski haline dönecektir. Diğer yandan hafta sonundan itibaren iş yükleri artabilir ve gece-gündüz çalışacakları durumlar ortaya çıkabilir

YAY:Yay burçları genellikle kök salmaktan ve bir yerde uzun süre kalmaktan hoşlanmazlar. Bir süredir mecburen evde olan Yay burçları bu hafta itibariyle evleri sırtında moduna geçip çeşitli seyahat planları yapabilirler. Önümüzdeki birkaç ay adeta göçebe yaşayabilirler. Diğer yandan yıl boyunca halının altına süpürdükleri ve kaçtıkları ev ve aileyle ilgili sorunlar gündeme gelebilir. Bu sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirler. Hayatlarında çok fazla fedakarlık yaptıkları ya da çok fazla zaman ayırdıkları insanlarla bağları koparmak ya da bu insanlarla ilgili kalıcı değişiklikler yapmak isteyebilirler.
13 Mayıs’tan beri ilişkilerle ilgili yaşadıkları uyumusuzluk vb. sorunlar perşembe gününden itibaren çözülebilir. İlişkiler hakkında bir sonraki adımlar netlik kazanabilir. Yalnız Yay burçları ise birileriyle tekrar etkileşime geçmek ya da yeni insanlar tanımak için ihtiyaçları olan enerjiyi bulabilirler. Yılın başında verdikleri kararları yeniden masaya yatırabilirler, hızlı kararlar verip aynı şekilde hızlıca uygulamaya koyulabilirler.

OĞLAK : Oğlak burçları son zamanlarda geçmişte kalmış bazı insanları düşünüyor ya da özlüyor olabilirler. Bu hafta kendileri geçmişteki bu insanlara ulaşabilir ya da onlardan beklenmedik mesajlar alabilirler. Eğer geçmişte çözülmemiş bir problem söz konusuysa o problem bu hafta çözüme kavuşabilir. Diğer yandan bu hafta hayatlarına giren yeni insanlara da şans vermek ve onları yakından tanımak isteyebilirler.
Son haftalarda özellikle sağlıklı yaşam konusunda bir şeyler yapmak isteyip bir türlü motivasyon bulamayan Oğlak burçları da perşembe günü itibariyle işlerin kolaylaştığını fark edebilirler. Onları motive edecek arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyebilirler. Diğer yandan huzur, sessizlik ve boş vakit arayan Oğlak burçları bu dönemde aradıklarını bulamayabilirler. Özellikle evlerinde davetsiz misafirler ya da beklenmedik şekilde gürültü çıkaran ortamlar oluşabilir. Bunlara hazırlıklı olmalılar.

KOVA : Kova burçları için bu haftanın gündemi finansal konular olabilir. Kazançlarının idealleriyle uyuşmadığını fark edebilirler. Önlerindeki 5 ay için mali bir plan yapmak hayatlarına netlik ve düzen kazandırabilir. Diğer yandan harcamalar konusunda dikkatli olmaları gereken bir döneme girebilirler. Para konusunda tabu haline gelen inançlardan vazgeçmeleri, bakış açılarını değiştirmeleri gerekebilir.
Kova burçları için perşembe günü aşk hayatlarında bir dönüm noktası olabilir. Bu süreçte ilişkilerin hayatlarındaki yerini değerlendirip onlar için neyin önemli olduğuna karar verebilirler. Heyecan verici olsa da istikrarsız olan ilişkileri artık sonlandırmak isteyebilir, bunun daha sağlıklı olacağını düşünebilirler. Yalnız Kova burçları için romantik anlamda yeni başlangıçlar yapmak için ideal bir zaman olduğunu söyleyebiliriz.

BALIK :
Balık burçlarının bu hafta itibariyle şanslarının açık olduğu bir döneme girdiklerini söyleyebiliriz. Ancak aynı zamanda yaratıcılıklarını derinleştirmek için “Bilmiyorum” demeyi kabullenmeli ve yeni şeyler öğrenmeye açık olmalılar. Karar vermek için yalnızca mantıklarını değil kalplerinin sesini de takip etmeliler. Bu dönemde yaşayacakları kimlik krizlerinde güvendikleri arkadaşları onlara rehber olabilir. Endişelenmemeli ve kendilerini oldukları gibi kabul etmeyi öğrenmeliler.
Balık burçları özellikle son 6 haftadır evlerinin huzurdan çok stres kaynağı olduğunu düşünüyor olabilir. Ancak perşembe gününden itibaren evlerinde huzurlu bir şekilde yaşayabilmenin yolunu bulacak ve çözümler üretmeye başlayacaklardır. Özellikle birlikte yaşadıkları insanlarla anlaşamayan Balık burçları sonunda orta yolu bulup barış sağlayabilirler. Hafta sonu ise hayalleri gerçekeğe dönüştürmek için bazı adımlat atabilir, onları ileri taşıyabilecek insanlarla iletişime geçebilirler.

 

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.