Haberci Kuş

MHP’Lİ BAŞKANDAN DAVET

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz’dan Davet..

MHP’Lİ BAŞKANDAN DAVET
151
04 Şubat 2020 - 10:51

MHP’li Yılmaz:Pamukkale İlçemizde farklı görüş ve çözümleri ortaya koymak adına birlikte siyaset yapalım.Partimizin kapısı halkımıza sonuna kadar açıktır.İlçemiz tarım,turizm,sanayi ve birçok meslek grubunun faaliyet gösterdiği bir nitelik arzediyor.O nedenlerle herkesin görüşü ve önerileri çok değerli. Kaldı ki;ortak aklı egemen kılmanın yolu birlikte düşünmekten geçiyor.

çekmeköy escort bayan

Dağınık coğrafi yerleşkeler bakımından ise dikkate aldığımız vakit ilçemiz,çok sesliliğin ve sosyo-ekonomik çeşitliliğinin de çok istisna bir örneği olarak karşımıza çıkıyor.

Üye kayıtlarımızı ve teşkilat çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz.Milletimizin destek ve güveni ile birlikte,her geçen gün üye sayımızı arttırıyoruz.

Her mahallemizin dokusu ve hikayesi bambaşka,aslında Pamukkale’yi değerli kılan ana unsur da buradan geçiyor. Tarihin,kültürün ve medeniyetlere evsahipliğinin bileşimi ilçemizde yaşamayı,hepimiz için bir şans ve fırsat olarak görüyoruz.

“Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve ben.” anlayışını bizlere yol haritası sayan sayın genel başkanımız Dr.Devlet Bahçeli beyefendinin ışığında kararlılıkla siyaset yapmaya devam edeceğiz.

“Vatan ne Türkiye’dir Türklere, ne Türkistan,Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN” diyen Ziya Gökalp’in fikri ve ilmi kültür milliyetçiliği düşüncesini zihnimize ve yüreğimize kazıyarak nakşedeceğiz.

“Hepiniz birer Türk Bayrağı’sınız. Bayrağı lekelemeyin, kirletmeyin yere düşürmeyin.”Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in bu sözleri camiamıza ışık tutmaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi,ilke ve politikaları asla popülizm içermez, günü birlik kişisel menfaatler taşımaz.Devletimizin Bekasını, Aziz ve Asil Milletimizin refah ve yarınlarını esas alan misyon ve vizyon taşımaktadır.

Ülkücü-Milliyetçi hareket,hakkın, hakikatin ve halkın kutlu davasıdır. Bu haklı davada bizimle birlikte mücadele etmek,davamıza katkı sağlamak isteyen herkesi Pamukkale İlçe Başkanlığımıza davet ediyorum.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.