Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

ERDOĞAN, MEM’DEKİ HAKSIZ UYGULAMALARA İSYAN ETTİ.

Türkiye Kamu Sen Denizli İl Temsilcisi ve Türk Eğitim Sen (TES) Şube Başkanı Emre Erdoğan, Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki haksız uygulamalara isyan etti.

ERDOĞAN, MEM’DEKİ HAKSIZ UYGULAMALARA İSYAN ETTİ.
10 Şubat 2021 - 18:12

Milli Eğitim Müdürlüğü’nü (MEM) yönetenlere Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirilen şube müdürlerinin kadrolarının nerede olduğunu soran Eredoğan, “Merkezefendi ilçesinde 1 Şube Müdürü, Şube Müdürlüğü sınavlarını kazanmamasına rağmen, görevlendirme ile çalışıyor. Bugün Pamukkale ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü kadrosunda 2 Şube müdürü norm fazlası olarak görev yapmakta, Devlet’ten olmayan bir kadronun bazı hakları almaktadır. Öte yandan Merkezefendi ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü kadrosunda da 2 kadro münhal durumdadır. (Bu kadrolardan biri görevlendirme ile Bursa iline gitmiş, diğer kadrodaki kişi atama ile Isparta iline gitmiştir” dedi.

Milli Eğitim Müdürlüğü’nü yönetenlerin haksız uygulamalarla Devleti zarara uğrattığını kaydeden Erdoğan, “Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevlendirilen şube müdürlerinin kadroları nerede? Rotasyon niçin uygulandı? Rotasyona tabi olan müdürler neden gitti? Niçin Pamukkale İlçesindeki fazla durumda bulunan Şube Müdürlerinden ikisi Merkezefendi ilçesinde görevlendirilmiyor? Merkezefendi ilçesinde 1 Şube Müdürü, Şube Müdürlüğü sınavlarını kazanmamasına rağmen, görevlendirme ile çalışıyor. Devleti zarara uğratıyor. Hiçbir gerekçe ve açıklama bu görevlendirmeyi haklı olarak gösteremez ve izah yapamaz. Yöneticilerimizin bu haksız uygulamayı bir an önce sonlandırmasını bekliyoruz” diye konuştu.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.