Haberci Kuş

DEVA PARTİSİ DENİZLİ İL BAŞKANI BELLİ OLDU

DEVA PARTİSİ DENİZLİ İL BAŞKANI BELLİ OLDU
413
25 Temmuz 2020 - 14:39

Ali Babacan önderliğinde kurulan DEVA Partisi’nin Denizli Kurucu Başkanı Özgür Erol oldu.

Ali Babacan’ın genel başkan olduğu DEVA Partisi, teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. DEVA Partisi’nin lideri Babacan, kurulan 18 bölge komisyonunun parti il ve ilçe teşkilatlarında görev almak isteyenlerle ilgili değerlendirme çalışmaları yaptığını ifade etmişti.

Son olarak DEVA Partisi Denizli Kurucu Başkanı Özgür Erol yetki belgesini Babacan’dan görevine başladı.

ÖZGÜR EROL KİMDİR?

1978 yılında Denizli’de doğdu.

İlk ve ortaöğrenimini Denizli’de tamamladı. 2001 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.