Haberci Kuş

DENİZLİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ESNAFA SİFTAH ZARFI

Denizli Ülkü Ocakları, il genelinde eş zamanlı olarak sabah namazının ardından içerisinde Ahilik Haftası kutlama mesajı yer alan siftah zarfını tüm esnaflara dağıttı.

DENİZLİ ÜLKÜ OCAKLARI’NDAN ESNAFA SİFTAH ZARFI
126
18 Eylül 2020 - 10:40

Ülkü Ocakları, Ahilik Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla  ilçelerle birlikte eş zamanlı olarak yaklaşık 2 bin esnafa içerisinde  Ahilik Haftası kutlama mesajının da yer aldığı siftah zarfı dağıttı. Dükkanını açmaya gittiğinde zarfı gören çok sayıda esnafın şaşkınlıkla karşıladığı olayın ardından birçok esnaf zarfın fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından aktararak duyarlılığı için Denizli Ülkü Ocaklarına teşekkür etti. Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, Ahilik Haftasında bir farkındalık oluşturmak istediklerini belirterek, “İl ilçe tüm teşkilatlarımızla eşzamanlı bir şekilde sabah namazından sonra il merkezi ve ilçelerde yaklaşık 2 bin  esnafımıza içerisinde Ahilik Haftası mesajı da  bulunan siftah zarfı dağıttık.  Bu anlamlı etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen tüm Ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. Ahiliğin, yüzyıllardır esnaf ve sanatkârımızda vücut bulduğunu kaydeden Aydınlı, “Doğru ve dürüst ticaretin, üretmenin ve paylaşmanın adı, aynası olan ahilik, yüzyıllardır esnaf ve sanatkârımızda vücut bulmuştur. Hem ticari hem de toplumsal rolü büyük olan esnaf ve sanatkârımızın birlik ve beraberliğinin hiç bozulmamasını diliyor, Ahilik Haftası’nı gönülden kutluyorum. 13. Yüzyıldan beri süregelen, meslek ahlakı bilinciyle toplumun ve ekonominin omurgası olan ahilik kültürü daha yüzyıllarca birlik ve beraberliği bozulmadan devam edecektir. Ekonomimizin can damarı, kardeşliğin ve cömertliğin aynası olan esnaf ve sanatkarımızın Ahilik Hafta’sını kutluyor, bereketli ve hayırlı kazançlar diliyorum” diye konuştu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.