Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

DENİZLİ AŞI PLANLAMASINA GEÇTİ

Denizli il sağlık müdürlüğü aşı planlamasına başladı.

DENİZLİ AŞI PLANLAMASINA GEÇTİ
07 Ocak 2021 - 18:46

Sağlık bakanlığının hazırladığı aşı takvimi kapsamında Denizli’de de hazırlıklar başladı. İl Sağlık Müdürü Berna Öztürk gerçekleştirdiği online toplantı ile kamu hastaneleri başhekimleri ve Pamukkale Üniversitesi Hastanesi başhekimi ile görüşmeler düzenledi.

Bu görüşmeler kapsamında Covid-19 Aşı Bilgilendirme ve Planlanması üzerine görüş alışverişi yapıldı, Uz. Dr. Berna Öztürk tarafından bilgilendirmeler gerçekleşti.

Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıda koronavirüs aşılama süreciyle ilgili sevkiyat, stok yönetimi, saklama koşulları, personel kapasitesi gibi konularda masaya yatırılarak gerekli planlamalar  konuşuldu.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.