Haberci Kuş

CHP’Lİ KARACA YERDEN YERE VURDU!

CHP İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, TBMM’de grubu bulunan 5 partinin uzlaşısıyla kurulacak olan ”Depremde Alınması Gereken Tedbirlerle İlgili Meclis Araştırması” önergesi üzerine CHP adına söz aldı ve kürsüye çıktı. Karaca, iktidarı adeta yerden yere vurdu…

CHP’Lİ KARACA YERDEN YERE VURDU!
89
04 Kasım 2020 - 4:39

Doğal afetlerde alınacak önlemlerle en temel insan hakkı olan yaşam hakkı ihlalinin engellenebileceğine dikkat çeken Gülizar Biçer Karaca toplanan deprem vergilerinin akıbetini sordu. CHP’li Karaca, geçmişte yaşanan depremlerde cezasız kalan davaları hatırlattı.

İŞTE O KONUŞMA:

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.