Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

BU ZİHNİYETE KARŞI MÜCADELEMİZ BİTMEYECEK

Eğitim İş Denizli Şube Başkanı Namık Kemal Aydoğan basında yer alan Atatürk büstünün sökülmesi ve Türk bayrağının sökülmesi konusuyla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Eğitimiş Denizli Şubesi olarak saldırıyı yapan bu ve bunun gibi şahıslara ve zihniyetlerine karşı mücadelemiz asla bitmeyecektir” dedi.

BU ZİHNİYETE KARŞI MÜCADELEMİZ BİTMEYECEK
21 Aralık 2020 - 4:31

Basından öğrendiğimize göre Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallemizdeki Hayırseverler Ortaokulunun bahçesinde yer alan Atatürk Büstüne ve büst üzerindeki Türk bayrağına bir saldırı olmuş diyen Eğitim İş Şube başkanı Namık Kemal Aydoğan konuyla ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

Aydoğan’ın açıklaması şu şekilde:

Basından öğrenebildiğimiz kadarıyla bir okulumuzda hizmetli görevini yürüten ve bu görevinden yeni istifa eden bir kişinin yaptığı bu saldırıyı kınıyoruz. Atatürk, yalnızca Türk Milletine değil bütün dünya uluslarına örnek olmuş en büyük devrimci, büyük bir devlet adamıdır. Türk milletini ortaçağ karanlığından kurtarmış çağdaş dünyanın ve gelişmiş ülkelerin medeni yaşam değerleriyle buluşturmuş bir liderdir. Atatürk büstlerine saldırarak, bağımsızlığımızın simgesi bayrağımızı kesip atarak Atatürk ilkelerini unutturamaz hiç kimse. Buna asla izin vermeyeceğiz.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.