Haberci Kuş

BİR FİRMA DAHA İFLAS BAYRAĞI ÇEKTİ

Denizli’de bir firma daha iflas bayrağını çekti. Denizli Çameli ilçesinde alabalık işleten firma ekonomik nedenlerden dolayı iflas etti.

BİR FİRMA DAHA İFLAS BAYRAĞI ÇEKTİ
501
27 Temmuz 2019 - 8:41

Denizli’de birbiri ardına iflas haberleri gelmeye devam ediyor. Çameli ilçesi Sarıkavak Mahalle’sinde bulunan 7.5 dönüm arazide Alabalık işleten firmanın taşınmazları icradan satışa çıktı. Taşınmazların yüzde 80’ini balık havuzlarından oluşurken alabalık besleme ve büyütme havuzları , çiftliği 1 adet kargır yapıda ev, 3 adet selvi kavak ağacı 1 milyon 565 bin TL’den satışa çıktı. İlan.gov.tr’deki duyuruda satış yeri Çameli İcra Müdürlüğü olurken ihale açık arttırmayla internetten üzerinden satış yapılacağı duyuruldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    © Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.