VATANIM SENSİN DİZİSİNDEN MUSTAFA KEMAL FRAGMANI

0

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi’Vatanım Sensin’in 3. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. 10 Kasım tarihinde yayınlanacak olan 3. bölüm için özel bir fragman hazırlayan Vatanım Sensin ekibi yaptığı Mustafa Kemal Atatürk göndermesiyle Türkiye gündemine oturdu.

Vatanım Sensin 3. bölümde Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ve kurtuluş mücadelesi anlatılacak. Vatanım Sensin Mustafa Kemal Atatürk’ün Kurtuluş mücadelesini başlatmak için Samsun’a gitmesini anlattığı 3. bölümün fragmanı yayınlandı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada bir çok beğeni alırken 10 Kasım’da Atatürk’ün vefat yıl dönümünde yayınlanacak olan Vatanım Sensin 3. bölümü şimdiden merakla bekleniyor.

Vatanım Sensin 3. yeni bölüm “Mustafa Kemal” fragmanı yayınlandı; 10 Kasım 2016 Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Mustafa Kemal, Bandırma vapuruyla kurtuluş mücadelesi için yola çıktı. Cevdet’in gizlediği önemli raporu, Kumandan Vasili öğrenecek mi?

vatanim-sensin-bekleneni-veremedi

Vatanım Sensin yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin 3. bölüm fragmanıyla nefesleri kesti. Merakla beklenen Vatanım Sensin 10 Kasım Perşembe saat 20:00’de izleyici ile buluşacak…

e4d6d9ceec6cc07e2aa03bf12ec95709

Vatanım Sensin dizisinin 3. bölümünde Cevdet’in gizli görevinin sırları ortaya çıkacak mı?

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in başrol paylaştığı, kahraman bir Osmanlı askeri olan Cevdet’in gözünden kurtuluş mücadelesi dönemini ve işgal yıllarında parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini seyirci ile buluşturan ‘Vatanım Sensin’ dizisi yeni bölümüyle yine izleyicisini ekrana kilitleyecek.
e17253e2508084e6d12624e99a877454
Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, Yağmur-Durul Taylan’ın yönettiği, yayınlanmaya başladığı günden bu yana Kanal D ekranında ilgiyle takip edilen ‘Vatanım Sensin’de düğümler çözülüyor.
Bir Osmanlı casusu olarak Yunan ordusuna sızmayı başaran Cevdet, gözünü kırpmadan kabul ettiği bu görev sonucu ailesini, çocukluk aşkı Azize’yi kaybetmenin eşiğindedir. İzmir’i işgale gelen Yunan ordusunun acımasız komutanı gibi görünse de Cevdet, Anadolu’daki milli direnişi mümkün kılacak istihbaratı sağlamakla görevlidir. Yunan ordusunun peşinde olduğu Osmanlı silahlarını
Yunanlılar’ın eline geçmeden bulmak zorunda olan Cevdet, bu görevini başarı ile sonuçlandırırsa İzmir’in hatta Anadolu’nun kaderini değiştirecektir.
vatanim-sensin-yuzbasi-cevdet
Cevdet, gizli görevini tehlikeye atmamak için bu sırrı hiç kimseyle paylaşmayacak, anlaşılmaması için daha da acımasız davranmaya başlayacaktır. Kocasındaki bu değişimi kabullenemeyen ‘Azize’, onu sevmekten vazgeçecek midir?

Denizli son dakika haberleri. Habercikus.com, Denizli haberleri.

Cevap yaz