POLİSİ YIKTI GEÇTİ VE KAÇTI

0

Denizli’de geçen Ağustos ayında meydana gelen olayda Delikliçınar Meydanına gelen bir motosikletlinin çevreye zarar verdiğini gören bir trafik polisi, motosikletliyi kontrol etmek istedi. Sürücüye motoru durdurmasını isteyen polisin tüm uyarılarına aldırmayan sürücü, bir süre sonra gaza basarak olay yerinden kaçtı. Polisi yıkarak yaralanmasına neden olan sürücü bir anda sırra kadem bastı.

Uzun süre aranan sürücü bulunamadı. Bunun üzerine polisin Kocaeli’de yaşayan oğlu Murat Güler, hem bulunduğu ilin hem de MKSF Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu’nun resmi sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. Olayın görüntülerini de yayınlayan Güler, Denizlililerinden sürücülerden yardım istedi.

Güler yaptığı paylaşımda, “Selamın aleyküm arkadaşlar. Ben Kocaeli’nde yaşıyorum. Daha öncelerden sohbet etmiş olabiliriz. Bilenler için babam Denizli Çınar Meydanında polistir. Ağustos ayı içerisinde plakasız bir motorcuyu kontrol ederken motorcunun, babamın üzerine sürüp hafif yaralanmasına sebep olmuştur. Görüntüler anca elime ulaştı duyan gören biri olursa bir haber verirse sevinirim icabına bakılacak emniyet tarafından. Dünya küçük hepimiz motorcuyuz illaki bir hikaye dinleyen olur ( ulan Denizli de bir polisle başıma neler geldi diye ). Böyle adamlar içimizde bar indiği surece bu motorcuların üzerindeki serseri damgası bir yere gitmez. Örneğin eskiden oğlum da motorcu deyip anlayışlı olan adamdan artık eser yok bilginiz olsun Denizli’deki kardeşler” ifadelerine yer verdi.