MAAŞLARINIZ GENELEV PARALARIYLA ÖDENİYOR

0

Adnan Oktar kendisi için ”İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş” diyen Prof. Dr. Ali Erbaş’a ”Maaşlarınız genelev vergisiyle ödeniyor” şeklinde çok konuşulacak bir cevap verdi.

Gazete ve televizyonların Ankara temsilcileriyle Diyanet İşleri Başkanlığında bir araya geldiği toplantıda, gündeme ilişkin değerlendirmede bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Adnan Oktar hakkında çok konuşulacak açıklamalarda bulunmuştu.

Adnan Oktar hakkında, “İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini bir takım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş” diyen Prof. Dr. Ali Erbaş’a Adnan Oktar’dan küstah bir yanıt geldi.

”BANA LAF SÖYLEYECEĞİNE GİT GENELEVLERİ KAPAT”
Konuyla alakalı kendi kanalında konuşan kedicikleriyle meşhur Adnan Oktar, ”Ölçümüz Kuran ve sünnettir. Türkiye’de her görüşten insan var. Herkes senin görüşünde olmaz. Ben kimseyi zorla kendi inancıma sokamam. Bu karışma mantığı makul bir şey değil. Türkiye’deki genelevlerin kapanması için uğraşacaksın. 200 bin kadın genelevlerde satılıyor. Diyanet bununla ilgili açıklama yapmıyor. Günde 3 milyon Türk evladı oraya fuhuş için gidiyor. Hafta sonları da 5 milyon kişi gidiyor. Bunlara karışmayıp başka konulara karışırsan olmaz. En büyük haram bu” dedi.