GÖVEÇLİK PAZAR YERİNDE SONA GELİNDİ

0

Merkezefendi Belediyesi, ilçenin ihtiyaçlarını gidermeye, eksiklerinitamamlamaya ve sorunlarını çözmeye tüm ekipleriyle ve tüm imkânlarıyladevam ediyor. Bu bağlamda Göveçlik Mahallesi’nde kapalı pazaryeri inşa eden belediye, çalışmalarını tamamladı. Kapalı pazaryeri kısa süre içinde halkın kullanımına sunulacak.

gazetemanset

Göveçlik’te kapalı pazaryeri projesinde sona gelindi. Çok kısa süre içinde projenin %99’u  tamamlandı. Kapalı Pazar Yeri Projesinin,söz verilen süre içerisinde tamamlanarak Merkezefendililerin hizmetinesunulacağını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu; “Kapalı pazaryeri projesinin hayata geçmesi için Göveçlik halkına söz vermiştik. Projenin detaylarıhazırladıktan sonra ihaleye çıkıp, ardından da ilkkazmayı vurduk. Bugünde pazaryerimizi tamamlama aşamasına getirdik. Pazaryeri projemiz örnek bir proje oldu. İlçemizi yakından ilgilendiren diğerprojelerimiz üzerinde de ilgilibirimlerimiz titizlikle çalışıyor. Onları da en kısasürede hayata geçireceğiz. Kendi kaynaklarımızıkendimiz oluşturarak bütün mahallelerimizin sorunlarına çözüm buluyoruz. Diğer projelerimiz üzerindede çalışmalarımız devam ediyor.Kapalı pazaryeri projesinin şimdiden Merkezefendi ve Göveçlik halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi

Göveçlik kapalı pazaryeri, tek kat olarak 1500 metrekare kapalı alanda yer alıyor. Yaklaş 600 bin liraya mal olacak pazaryerinde 4 işyeri yer alırken 43 tezgah kapasitesi bulunuyor.

Cevap yaz