EVE GİRİP DARP ETTİLER SONRA PARALARINI ÇALDILAR

0

Denizli’nin Çardak ilçesinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Yaşlı çiftin evine giren gaspçılar çifti darp ettikten sonra evdeki paraları alarak kaçtılar.

Evlerine giren saldırganlar tarafından dövülüp paraları gasp edilen Şakir Şengül ve Şadiye Şengül çifti, hayatlarının en büyük şokunu yaşadılar. Aldıkları darbeler neticesinde vücutlarının çeşitli yerlerinde morluklar oluşan çift, saldırganların bir an önce yakalanarak cezalandırılmasını istedi.

Evlerinde uyurken yüzlerine aldıkları yumruk darbeleriyle uyandıklarını söyleyen Şadiye Şengül, karanlık nedeniyle hiçbir şey görmediğini dile getirdi. Şengül; “Yüzümüze sürekli yumruk attılar. Yediğimiz dayakla uyandık. Yüzlerini gizlemişler; görmedik. Ben de birisine tırnak attım ama yaraladım mı bilmiyorum” dedi. Saldırıda dudağı da patlayan Şakir Şengül ise, şöyle konuştu:

“Tepemize çöktüler; deprem oldu da altında kaldık sandım. Mutfaktan girmişler, yattığımız odaya gelip, üstümüze çullandılar. Uyuyorduk, yediğimiz dayakla uyandık. Bizden para ya da bir şey istemediler. Pantolonun cebindeki 350 lirayı almışlar, çelik kasanın anahtarını bulamamışlar, biz bağırınca kaçtılar. Kimseyle düşmanlığız yok, hep iyilik yaptık. Bize bunları yapanların yakalanmasını ve cezalarını çekmesini istiyoruz.”