BAŞKAN’DAN ÖĞRENCİLERE HEDİYE

0

Merkezefendi Belediyesi tarafından Servergazi İmam Hatip Ortaokulu’nun kütüphanesine 401 adet kitap hediye edildi. Servergazi İmam Hatip Ortaokulu’nda gerçekleştirilen etkinlikte ayrıca öğrenciler tarafından hazırlanan Müslüman-Türk Bilimadamları’nın fotoğrafları ve bilgilerinin yer aldığı sergi düzenlendi.

manset

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçe sınırlarında bulunan okullara destek tüm hızıyla sürüyor. Bu anlamda öğrencilerin ufkunu genişletmek ve vizyonuna katkıda bulunmak isteyen Merkezefendi Belediyesi, Servergazi İmam Hatip Ortaokulu’na da destek verdi. Merkezefendi Belediyesi tarafından okul kütüphanesine 401 adet kitap hediye edildi. Servergazi İmam Hatip Ortaokulu’nda konuyla ilgili de bir etkinlik gerçekleştirildi.Ayrıca öğrenciler tarafından hazırlanan Müslüman-Türk Bilimadamları’nın fotoğrafları ve bilgilerinin yer aldığı sergi düzenlendi.

Etkinliğe katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, yaptığı konuşmasında, “Geçtiğimiz yıl bu okulumuzdaki 400 öğrencimize bisiklet hediye etmiştik. Bu senede yine öğrencilerimize bisiklet hediye edeceğiz. Yine burada bir tören yapacağız. Bugünde Servergazi İmam Hatip Ortaokulu’na kitap hediyemiz olacak. Ayrıca burada Müslüman-Türk Bilim Adamları sergisi de var. Okullarımıza desteğimiz devam edecek” ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU ÖĞRENCİLERLE KİTAP OKUDU

AD4Y2100

Konuşmaların ardından Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ve okul yönetimi ile öğrenciler Müslüman-Türk Bilim Adamları sergisini gezdi. Başkan Subaşıoğlu, sergi sonrası öğrencilerle bir araya gelerek hediye edilen kitaplardan okudu.

 

Cevap yaz