Haberci Kuş

VAZGEÇİLMEZ YEMİNLE 50 YIL

21. dönem Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Ali Keskin MHP’nin 50. yılı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Keskin; ”
Türk milliyetçilerinin umudu, Türkiye Cumhuriyetinin garantisi ve bekçisi Milliyetçi Hareket partisi, 50 yıl önce bugün bir güneş gibi doğarak, gün geçtikçe büyüyerek genişleyen, büyük bir harekete dönüşen meydanlara sığmayan büyük bir kutlu sevdaya dönüşmüştür” dedi.

VAZGEÇİLMEZ YEMİNLE 50 YIL
552
09 Şubat 2019 - 14:32

MHP 21. dönem Denizli Milletvekili Ali Keskin’in açıklaması şu şekilde devam etmektedir:

Ülkümüz Türklük ve Türk milletidir, Gayemiz Türkiye cumhuriyetinin bekasının sağlanmasıdır. Yeminimiz budur, vazgeçilmezdir, yolumuz uzun ve çetindir. Ülkü yolunda partimiz, 50 yılda haksızlıklara karşı yılmadan çok çetin mücadeleler vermiştir. Ülkücülerin gayesini Sayın Genel Başkanımız şöyle anlatmaktadır;

“Bir ülküdür bizimkisi, gözünü Kızılelma’ya çeviren, gönlünü Turan’a veren, Türklüğün gururunu İslam’ın ahlakıyla birleştiren. Bir ömürdür bizimkisi, yarım asrın kucağında, imanın ocağında, irfanın yuvasında nice Türk ve İslam asırlarının miras ve emanetlerini fedakârlıkla buluşturan.”

Türk milleti var oldukça milliyetçi ülkücü hareket varolacak, her dönemde yüklenmiş olduğu misyonu eksiksiz yerine getirecektir.
Bu vesile ile milliyetçi ülkücü haraketin 50.yılını kutluyor, Cenabı Allah tan,ihanetlerden,iç ve dış düşmanların her türlü saldırılarından uzak,birlik ve beraberliğimizin daim olduğu nice 50.yıllara ulaştırmasını niyaz ediyorum.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.