ÜSTSÜZ KADIN, HABERCİ KUŞ'A KONUŞTU

Dün Denizli gündemine bomba gibi düşen üstsüz bir kadının markete girdiği görüntülerin ardından o kadın haberci kuş'a ulaşarak durumunu anlattı. Videonun kaldırılmasını istedi.

Med Plus Kariyer
  • 07 Haziran 2022 - 01:45
  • 4439

4 Haziran günü sabaha karşı Pamukkale ilçesine bağlı Mehmetçik mahallesinde bir tekel bayine yarı çıplak giren kadın görenleri şaşkına çevirdi. Üstsüz bir şekilde Doğan Demircioğlu Caddesi’nde bulunan tekel bayine girerek sigara alan kadını görenler neye uğradığını şaşırdı. Sabaha karşı 5 sularında gerçekleşen olay saniye saniye  tekel bayinin kameralarına yansırken market çalışanı da şaşkınlığını gizleyemedi. 

AŞIRI ALKOLLÜ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Olayın sosyal medya gündemine oturması ve haberlere yansımasının ardından bizlere ulaşan kadın durumunu açıklayarak videonun kaldırılması talebinde bulundu. Üstsüz görüntüleriyle gündeme gelmek istemediğini dile getiren kadın, alkolün etkisinde olduğunu ve bu görüntülerle anılmak istemediğini dile getirerek videonun kaldırılması talebinde bulundu. Hanımefendinin pişmanlığında ki samimiyete güvenerek videolarını kaldırma kararı alırken bu tarz talihsiz bir olayın yaşanmaması temennilerinde bulunuyoruz. 

TEKELDE ÇALIŞAN GENÇ TAKTİR TOPLADI

Olayın sosyal medyaya düşmesinin ardından yorumlarda peş peşe geldi. Haberimize bir çok yorum yapan okuyucularımız özellikle tekel bayide çalışan gence övgü dolu sözler yağdırdı. Yaşadığı durum karşısında soğuk kanlılığını koruyan genç müşterinin sigara talebini karşılarken göz teması bile kurmaktan çekindi. Dikkatli tavırlarıyla taktirleri üstünde topladı.