TRAKTÖR KAZASINDA 15 YAŞINDAKİ GENÇ CANINDAN OLDU

Denizli’de bahçeye gitmek için babasıyla birlikte evden çıkan 15 yaşındaki Kazım Çal, kontrolden çıkarak devrilen traktörün altında kalarak hayatını kaybetti. Çukur nedeniyle devrilen traktörü kullanan baba Ömer Çal ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Talihsiz genç, toprağa verildi.

  • 20 Eylül 2021 - 15:48
  • 2206

Kaza, dün Honaz’ın Akbaş Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre 15 yaşındaki Kazım Çal ile babası Ömer Çal, evlerinden bahçeye gitmek için traktörle yola çıktı. Baba Ömer Çal’ın kullandığı traktör, evden ayrıldıktan kısa bir süre sonra 3 metrelik çukur nedeniyle kontrolden çıktı. Sürücünün kontrolünden çıkan traktör ters dönerek devrildi. Kazada baba ile oğlu traktörün altında kaldı. Baba oğlu o şekilde görenler durumu hemen itfaiye, sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi.

OĞLU ÖLDÜ, BABA AĞIR YARALI

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekibi, 15 yaşındaki Kazım Çal’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Baba Ömer Çal’ın ise ağır yaralı olarak Pamukkale Üniversite Hastanesine kaldırıldı. Genç yaşında hayatını kaybeden Kazım Çal, bugün mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Şeniz Doğan