Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

TOKİ ve Çameli Belediyesi’nden arsa takası

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan tarafından geçtiğimiz yıllarda planlanan ve projelendirilen ancak ilçe merkezinde tahsis edilen arsada zemin etüdü sıkıntısı nedeniyle başlanamayan TOKİ konutlarında arsa takası ile sona gelindi.

TOKİ ve Çameli Belediyesi’nden arsa takası
13 Ocak 2021 - 10:43

Belediyenin Çameli ilçesi Bıçakçı Mahallesi’ndeki arsa takası ile proje yakında başlayacak.

TOKİ ve Çameli Belediyesi’nden arsa takası

Çameli İlçemizde yapılacak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile ilgili arsa takası işlemi gerçekleşti.
Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan:” 2020 Yılı Aralık ayında alınan meclis kararı ile Mülkiyeti Toplu Konut İdaresine ait Yeni Mahalle’de 6.396,51 m2 taşınmaz ile Mülkiyeti Belediyemize ait Bıçakçı Mahallemizde 9,371.00m2 taşınmazların TOKİ ile arsa takasını gerçekleştirdik.”
Başkan Arslan, ‘Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Bıçakçı Mahallemizde uygulayacak projeyi yakın zamanda kamuoyuyla paylaşacağız, İlçemize Hayırlı olsun’, dedi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.