Haberci Kuş

STATÜKOCU ZİHNİYET TARİHİN KARANLIĞINA GÖMÜLDÜ

MHP’li Av. Mehmet Ali Yılmaz 15 Temmuz ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.

STATÜKOCU ZİHNİYET TARİHİN KARANLIĞINA GÖMÜLDÜ
265
14 Temmuz 2019 - 13:18

15 Temmuz Şehitlerimizi,demokrasi kahramanlarımızı minnetle ve rahmetle anıyorum diyen Yılmaz; “Hukukun üstünlüğüne,demokrasi ve insan haklarına bağlı kalmanın onurunu biliyorum.Hürriyet tam manasıyla aslında insan olmamıza mana katıyor,derinlik veriyor” dedi.

Av. Mehmet Ali Yılmaz’ın açıklamasının devamı ise şu şekilde;

Demokrasi tarihimize baktığımız vakit zaman zaman milli iradenin sekteye uğratıldığını,uğratılmaya çalışıldığını görüyoruz.Darbeleri, cuntaları,darbe girişimlerini kınıyor, lanetliyorum.Özgürlüklerin kesintisiz ve yönüyle yaşanmasını temenni ediyorum.

Söz de karar da,aziz ve asil milletimizindir şiarıyla çıktığımız bu yolda bir daha asla darbeler,darbe teşebbüsleri yaşanmayacağını inanıyor,tarihin karanlık sayfasına gömülüp gittiğini biliyorum.

Ülkemizdeki her bir bireyin mutlu,özgür ve huzurlu bir yaşam sürmesini yürekten diliyorum.Millet iradesi üzerinde herhangi bir güç tanımadık,vesayet odakları ve statükocu zihniyeti peşinen reddediyoruz.Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir!

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.