SILA'NIN ACI GÜNÜ

Sıla Gençoğlu aldığı haberle yıkıldı. Ünlü şarkıcının 1 ay önce beyin kanaması geçiren babası Denizlili Şükrü Gençoğlu bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

  • 28 Kasım 2022 - 16:14
  • Son Güncelleme : 28 Kasım 2022 - 16:18

Şarkıcı Sıla Gençoğlu’nun babası bir ay önce beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. Bir süredir tedavi gören Denizlili Şükrü Gençoğlu’ndan kötü haber geldi.

Sıla Gençoğlu’nun babası Şükrü Gençoğlu hayatını kaybetti. İzmir’de tedavi gören baba Gençoğlu, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ailesine düşkünlüğü ile bilinen şarkıcı aldığı acı haberle büyük üzüntü yaşadı.

KONSER ÖNCESİ SÜRPRİZ YAPMIŞTI

Geçtiğimiz ağustos ayında Didim’de konser veren Sıla'ya babası, ünlü şarkıcı sahneye çıkmadan önce sürpriz yapmıştı. Sıla, ses provasına katılan babası ile çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı, altına “Babam da sürpriz yapıp, soundcheck’i bastığına göre bu akşam fırtına gibi geçecek” notunu düşmüştü.

Sıla Gençoğlu’nun babasının cenaze töreniyle ilgili henüz bir bilgi paylaşılmadı. Babasının ölümüyle kahrolan şarkıcıdan şimdilik bir açıklama gelmedi. Şükrü Gençoğlu, 1 Ocak 1949 Denizli doğumluydu. Kimya mühendisi olan Gençoğlu, eczacı Ömür Gençoğlu ile evliydi.