Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

SEYAHAT ACENTELERİ BU TOPLANTIDA BULUŞTU

Türsab Pamukkale Bölge Temsil Kurulu bölge seyahat acenteleri ile pandemi sürecinde acentelerin yaşamış olduğu sorunları ve çözüm önerilerinin değerlendirildiği toplantıda bir araya geldi.

SEYAHAT ACENTELERİ BU TOPLANTIDA BULUŞTU
20 Ekim 2020 - 18:05

Toplantıda söz alan Pamukkale BTK başkanı Turan Köseoğlu yaşanan süreç içersinde krizden en fazla etkilenen sektörlerin başında seyahat acentelerinin bulunduğunu, bu konuda acentelerin bu süreçten en az kayıp ile çıkmaları yönünde çalışmalar yapıldığını ve ellerinden gelen her türlü desteğin sağlanacağı hakkında bilgiler verdi.

Ayrıca toplantıda acentelerden yaşanan süreç ile ilgili çözüm önerileri alınarak önümüzdeki dönemde yapılması planlanan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.