Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

PAÜ’NÜN REKTÖRÜ KUTLUHAN OLDU

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan atamalar Resmi Gazete’de yayımlandı.

PAÜ’NÜN REKTÖRÜ KUTLUHAN OLDU
02 Ocak 2021 - 13:36

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kutluhan atandı. Resmi Gazete’de yayımlanan atamalar hakkında kararlara göre 5 üniversiteye yeni rektör atandı. Buna göre Cumhurbaşkanlığı tarafından Pamukkale Üniversitesi’ne atanan yeni rektör Prof. Dr. Ahmet Kutluhan oldu.

PROF. DR. AHMET KUTLUHAN KİMDİR?

Ahmet Kutluhan, 1989 – 1993 yılları arasında Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde Tıpta Uzmanlık eğitimini tamamladı. 2012 yılından bu yana Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’nde görev yapan Prof. Dr. Ahmet Kutluhan’ın ana bilim dalı Kulak, Burun ve Boğaz hastalıkları… Kutluhan, Pamukkale Üniversitesi’nde Rektörlük görevini sürdüren Hüseyin Bağ’ın YÖK tarafından görevden alınmasının ardından Rektör Vekili olarak göreve başlamıştı. Resmi Gazete’de yayımlanan yeni atama kararlarına göre Kutluhan, Pamukkale Üniversitesi’ne Rektör olarak atandı.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.