Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

PAÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALACAK

Denizli’de Pamukkale Üniversitesi, 17 öğretim görevlisi alacak. Üniversiteden yapılan açıklamada 1 profesör, 3 doçent ve 13 Dr. Öğretim Görevlisinin alınacağı belirtildi. Başvuruların 15 gün içerisinde şahsen ya da posta yoluyla Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğüne yapılması istendi.

PAÜ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALACAK
05 Ocak 2021 - 22:13

Pamukkale Üniversitesi, öğretim görevlisi açığını kapatmak amacıyla yeni öğretim görevlisi alacağını açıkladı. Üniversiteden yapılan açıklamada, “Üniversitemiz birimlerine Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddeleri ve Üniversitemiz Akademik Değerlendirme Yönergesi uyarınca öğretim üyesi alınacaktır” denildi.

17 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALINACAK

Açılan ilanda 1 profesör, 3 doçent ve 13 Dr. Öğretim Görevlisinin alınacağı açıklandı. Buna göre Matematik Eğitimi dalında bir profesör, Ekonometri, acil tıp ile çocuk sağlığı ve hastalıkları dallarında doçent alımı yapılacak. Öte yandan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İlahiyat Fakültesi(3), Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi(3), Tıp Fakültesi(3), Buldan Meslek Yüksekokulu ve Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna da çeşitli anabilim dallarında 13 Dr. Öğretim Görevlisi alınacak. 31 Aralık tarihli Resmi Gazetede yayımlanan öğretim görevlisi ilanı için başvuracak adayların şahsen ya da posta yoluyla Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğüne başvurması istendi. Başvurucuların, istenilen kriterleri sağlaması gerekiyor.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.