Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

PAÜ Öğrencileri Vefat Eden Arkadaşlarını Unutmadı

Pamukkale Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu, bir süre önce vefat eden arkadaşları PAÜ Özel Eğitim Bölümü Öğrencisi Burak Urlu’nun adını ölümsüzleştirdi. Topluluk, Bozkurt Cumhuriyet İlkokuluna “Burak Urlu Vefa Kütüphanesi” kurdu. Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, topluluk üyelerine teşekkür etti.

PAÜ Öğrencileri Vefat Eden Arkadaşlarını Unutmadı
01 Nisan 2021 - 14:56

Pamukkale Üniversitesi Özel Eğitim Topluluğu, vefat eden arkadaşları Burak Urlu’nun adını yaşatmak için bir etkinlik düzenledi. Topluluk üyeleri, yoğun bir çalışmanın sonucunda kütüphanesi olmayan Bozkurt Cumhuriyet İlkokulu’na kütüphane kazandırdı. “Burak Urlu Vefa Kütüphanesi” adını taşıyan kütüphanenin açılışı ise ilçe protokolünün katılımıyla kısa bir süre önce yapıldı.
Özel Eğitim Topluluğu Danışmanı Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü Öğretim Üyesi Dr. Öğ. Ü. Çiğdem Tıkıroğlu ve topluluk üyelerini makamında kabul eden Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilge Can, Burak’ın isminin ölümsüzleştiği böyle bir etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı ve Doç. Dr. İbrahim Tuncel’in hazır bulunduğu ziyarette, Dekan Prof. Dr. Can tarafından topluluk başkanı Burçin Okumuş’a teşekkür belgesi takdim etti.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.