Haberci Kuş

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ 173 KİŞİYE İŞ VERECEK

Pamukkale Üniversitesi bugün yaptığı duyuru ile 173 kişi için kadro açıldığını duyurarak iş başvurularının startını verdi.

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ 173 KİŞİYE İŞ VERECEK
536
12 Ağustos 2020 - 12:12

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’nde çalışmak üzere 173 kişi işe alınacak. 2018 yılı KPSS B grubu puanlamasına göre, yazılı ve sözlü herhangi bir sınav yapılmadan alınacak 1873 kişilik kadro için başvurular başladı. 137 hemşire, 9 röntgen teknisyeni, 1 veteriner, 1 sağlık fizzikçisi, 18 sağlık teknikeri, 1 laborant ve 5 diğer sağlık personeli için açılan iş ilanına başvurular online olarak yapılacak.  Başvurular üniversiteye ait www.pau.edu.tr linki ile yapılacak ve şahsen veya mail yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 26 Ağustos’a kadar sürecek olan başvurular için gerekli belgeler https://www.resmigazete.gov.tr/ilanlar/eskiilanlar/2020/08/20200812-4-9.pdf adresinde mevcut.

Başvuru sonuçları ise bitim tarihi itibariyle en geç 15 iş günü içerisinde www.pau.edu.tr adresinden ilan edilecek.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.