Haberci Kuş

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu

Herkese merhabalar.. Haftaya yengeç burcunda oluşacak olan yeni ay’a giriş yapıyoruz.. Yeni başlangıçlar, yeni kararlar gündemimiz de olacak. Herşeyi geride bırakıyoruz. Yenilenirken geçmişte üstü kapalı ne var ise herşey su yüzüne çıkacak ve bu yeni ay da yeni karar almamızı sağlayacak. Kimler nelerden etkilenecek. Öncelikle aile, yuva, kadın, Anne ve dişi enerji olan ne var ise daha toparlayıcı olacağız. Geçmişe şöyle bir göz atalım 2008 yılın da kimler ne yaşadı. En son yengeç ayın da yeni ay 12 yıl önce olmuştu 12 yıl boyunca neler yaşadınız bir düşünün bakalım. Belki Yeni kararlar verdiniz.,bir şeylerden vazgeçtiniz, aldığınız kararlar sizi hem eğitti hem çok üzdü. 12 yıl önce o karar noktasın da ne olduysa aynı enerji bugün onu sunuyor önümüze. Bu hafta geçmişe çook özlem duyacağız eski defterleri açacağız ve daha sonra ebediyen kapatacağız. Bu hafta suyla alakalı ödem, boğulma, seller, su basmaları, yangın ve yanmalara karşı dikkatli olalım! 12 yıllık serüvenimiz kapanıyor yeni bir hayata başlangıç yapıyoruz. Bakalım kimler nasıl etkilenecek lütfen ay ve yükselen burcunuzu da okumayı unutmayın. Bu haftanın ilk 3 günü fresh tonlar sonrasın da sıcak tonlar ve toprak tonları tercih edebilir enerjinizi yükseltebilirsiniz. Mutlu bir hafta diliyorum ❤️

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu
Özge Kara
Özge Kara( ozgekara@habercikus.com )
196
20 Temmuz 2020 - 11:58

KOÇ: Sevgili Koç ve yükselen Koçlar. Bu hafta geçmişe ait konuları sonlandırabilir enerjinizi parasal konularda daha rahat ortaya koymaya başlayabilirsiniz. Yine bu hafta Perşembe günü itibarıyla aile hayatınızdaki iletişiminize ağırlık vereceksiniz. Evle ilgili planlar, ev değiştirme, ev alım, satım işlerinin üzerine düşme gibi konular hayatınızın merkezine yerleşebilir. Haftaya aile hayatınızdaki konuşmalar, görüşmeler ve bu alandaki yapılması gereken günlük işleriniz ve planlarınızla giriş yapabilirsiniz. Aileniz için çalışmaktan, onları ağırlamaktan ve sağlıklarıyla ilgili olarak güzel haberler almaktan fazlasıyla mutlu olabilirsiniz.

BOĞA: Sevgili Boğa ve yükselen BOĞALAR. Bu hafta İlişkilerinizde daha düzgün, bir anlamda da daha olumlu enerjiler altına giriyorsunuz. Perşembe gününden sonra iletişimsel konuların daha fazla hızlandığını göreceksiniz. Yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir, konuşmak, yazmak ve öğrenmek için güçlü arzular duyabilirsiniz. Hafta başından beri merak ettiğiniz her türlü soruların cevapları bir bir karşınıza dökülebilir . Cuma günü devreye giren güzel etkileşimlerle keyifli, kısa vadeli planların devreye gireceği, aşk hayatınızda da iletişiminizin kuvvetli olacağı bir dönem olacak. Haftasonu sosyal çevrenizden göreceğiniz destekler yüksek olabilir. Arkadaşlarınıza yardım etmek isteyecek, onlarla beraber aktivitelerde bulunacaksınız.

İKİZLER : Sevgili İkizler ve yükselen İkizler. İş, hizmet ve sağlık alanlarınızda son bir aydır karşılaştığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalacak. Bu hafta daha çok parasal konulara, yatırımlarınıza, gayrimenkul değerlerinize daha fazla dikkat ve itina göstereceğiniz bir ay olacak. Cuma günü olumlu açılarla aile hayatınızda ya da emlak ile ilgili girişimlerinizde şanslı etkiler altındasınız. Bu süreçte para alacak-verecek dengesini iyi hesaplayarak adım atmaya özen gösterin. Haftasonu kariyer hayatınızda, şimdiye kadar fedakarlıkta bulunduğunuz, başkalarına yardım ettiğiniz konularda yaptıklarınızın karşılığını alabilirsiniz.

YENGEÇ : Sevgili Yengeç ve yükselen Yengeçler.
Bu hafta, bir eğitim programına, kursa, seminere yazılabilir, kendi kişisel gelişiminizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda yabancı ortamlarda kendinizi daha net ifade edebişir ilişkilerinizi güçlenfirebilirsiniz. Perşembe günü aşk evinizde gerileyen, çocuklarınızla ilgili konularda, aşk hayatınızda sıkıntı yaşadığınız sorunlar sona eriyor. yakın çevrenizden, iletişimsel konularda çok güzel fırsatlarınız ve şanslarınız sizi bekliyor sevgili Yengeçler. Yakın çevrenizdeki oluşumlar, fırsatlar ve şanslar; sizin hayatınıza, ilişkilerinize de olumlu bir şekilde yansıyacak. Hayatınızda kimse yoksa yakın çevrenizden bir insanla aşkı deneyimleyebilirsiniz.

ASLAN : Sevgili aslanlar ve yükselen aslanlar.
Bu hafta duygusal olarak hissiyatınız kuvvetli çalışabilir. Altıncı hissinizi ve gördüğünüz rüyaları es geçmeyin.Geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir, hayatınızı gözden geçirebilir ve yeni gelecek dönem için hazırlıklar ve planlar yapabilirsiniz. Cuma günü geri planda çalıştığınız (Yardım derneği, enstitü, hemşirelik gibi), insanlara yardım ettiğiniz işlerinizde güzel başarılar, teklifler, beklenmedik yardımlarla karşılaşabilirsiniz. Haftasonu diğer insanlara yardım etmek isteyeceksiniz ve onlara yapacağınız hem maddi hem manevi yardımlar sizin hayatınızı da güzelleştirecek.

BAŞAK : Sevgili başaklar ve yükselen başaklar.
Bu hafta sosyal çevrelerde arkadaşlarınızdan hayatınıza, ilişkilerinize ve işlerinize dair göreceğiniz destekler ve fedakarlıklar yüksek görünüyor. Beklenmedik bir iş, karşınıza gelebilir. Arkadaşlarınızla belki de yılın yorgunluğunu atmak, onlarla tatil planları içinde bulunmak önem kazanacak ve yakın çevrenizdeki hareketlenmelerle beraber sosyal ortamlardan da istediğiniz faydayı sağlayacaksınız. Cuma günü sosyal ortamlarda kurduğunuz dostluklar, geleceğinizi hareketlendirebilir. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla birtakım güç çekişmelerine ve ilişki bozulmalarına dikkat edin. Onun güçlü kişiliği zaman zaman sosyal ortamlarda sizi zor durumlarda bırakabilir.

TERAZI : Sevgili teraziler ve yükselen teraziler.
Bu hafta toplum önü işlerinizde başarı kazanmak, yardımsever ve diğer insanları düşünen etkinizle hareket etmek size çok güzel iş artıları sağlayabilir parasal konularda yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalıyor. Artık para konularında daha kolay mücadele edeceksiniz, daha kolay kendinizi ortaya koyacaksınız. Bir yandan da harcamalarınız bu süreçte artacak. Bir yandan da iş hayatınızda konuşma ve görüşmeler hızlanıyor. Birden fazla konuyla ilgilendiğiniz, sizi yukarıya taşıyacak insanlarla konuşmalar içinde olduğunuz bir döneme giriyorsunuz.

AKREP : Sevgili akrepler ve yükselen akrepler.
Bu hafta, aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla tatil planları yapacağınız, tatilde olamasanız bile birkaç gün boyunca kendinize mola vereceğiniz haftalardan bir tanesi olabilir. artık kişisel girişimlerinizde etkili bir şekilde kendinizi ortaya koyacaksınız. Yabancılarla olan iletişiminiz hızlanıyor. Yabancılarla yeni iş projeleri, anlaşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Kendinizi yine eğitime verebilirsiniz, istediğiniz bir kurs veya seminer sizi heyecanlandırabilir. Bir yandan hukuki konularda da güzel gelişmeler içinde olabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın ve sosyal çevrenizin sizi birçok konuda desteklediğini görebilirsiniz. Grupsal işlerinizde şans sizden yana. Pazar günü aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla paylaşımlarınızı arttıracaksınız

YAY: Sevgili yaylar ve yükseler yaylar.
Bu hafta ailenizin giderlerine ve ödemelerine yardımcı olacaksınız. Bir yandan da özel hayatınızda iletişimsel konuları konuşmak ve birtakım şeyleri farklı metotlarla halledebilirsiniz.arkanızdan dönen olaylara, karşınıza gelen zorlayıcı durumlara karşı birazcık daha dişinizi sıkmalısınız sevgili Yay ve yükselen Yaylar. Hafta başında parasal konular daha fazla ön panda olacak ve bir anlamda iş hayatınızda finansal destekleri bulacaksınız. Haftasonu Pazar günü, ailevi konularda sevdiklerinize karşı parasal konularda yardımsever etkilerle dolusunuz. Ailenizde bir insanın parasal işlerini düzenlemeye yardımcı olabilirsiniz.

OĞLAK : Sevgili oğlaklar ve yükselen Oğlaklar.
Bu hafta özellikle yakın çevrenizle olan bağlantılarınızı özel hayatınıza taşıyacağınız ya da sevdiğiniz insanla kısa vadeli planlar içine gireceğiniz haftalardan bir tanesi. Perşembe günü nihayet son bir aydır sosyal çevre ve arkadaşlık evinde yaşadığınız birtakım enerji sıkışmaları, sıkıntı ve problemlerinin geride kaldığını göreceksiniz. İş ilişkiniz ve ortaklıklarınızla ilgili konularda iletişiminiz hızlanıyor. Sevdiklerinize karşı korumacı olacaksınız. Pazar günü iletişimsel konular sevdiğiniz insanla hızlanacak ve onunla beraber kısa vadeli programlar içinde bulunacaksınız. Yakın çevre, akraba ve kardeşlerinizin hayatına da yardım edebilirsiniz.

KOVA: Sevgili kovalar ve yükselen kovalar.
Bu hafta, iş hayatınızda beraber çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz parasal olarak size olumlu yansıyabilir. Onlara parasal konularda yardım edebilirsiniz. Sizin de istediğiniz bir yardım varsa onlardan bu süreçte bu yardımı fazlasıyla alabilirsiniz.Artık kariyerinizde ve iş hayatınızda kendinizi etkin bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Yaşadığınız engellerin, sıkıntıların, sorunlarının geride kaldığını göreceksiniz. Satış, reklam, pazarlama, tanıtım ve bilgisayar sektörlerindeki sıkıntı ve problemler de bir anlamda çözülmeye başlıyor.

BALIK: Sevgili balıklar ve yükselen balıklar.
Bu haftabaşı aşk hayatınızda sevdiğiniz, hoşlandığınız insanla aranızdaki romantizm çok güzel olabilir. Yine birtakım konuşmalar aile hayatınızda hızlanıyor ve kendinizi daha güvende ve daha iyi hissediyorsunuz. Aşk hayatınızda çok güzel bir teklifle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla aynı havayı solumak, aynı şeyleri hissetmek romantik oluşumları destekliyor ve ondan çok güzel bir teklif alabilirsiniz. Pazar günü yine aşk hayatınızda ve çocuğunuzla olan iletişiminizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Karşı tarafın sizi sevdiğini görecek ve yaptığı fedakârlıkları takdir edeceksiniz.lakin bu hafta ani oluşabilecek olan kazalara ve beslenmenize dikkat edin.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.