Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu (2-9 Kasım)

Sevgili burçlar bu hafta kocaman bir oh çekiyoruz. Zorlu bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta iletişim güçlü zorlandığımız konularda gökyüzü bizlere kolaylıklar sağlıyor yine de dikkat etmemiz gereken alanları sizlere sundum. pazartesi ve salı pudra tonları çarşamba ve perşembe gümüş, beyaz ve sarı tonlarını cuma ve cumartesi altın sarı ve tonlarını pazar günü ise toprak ve pastel tonlarını tercih edebilirsiniz.. Mutlu bir hafta diliyorum sevgi ve ışıkla kalın 🙂

Özge Kara’nın Kaleminden Haftalık Burç Yorumu (2-9 Kasım)
02 Kasım 2020 - 10:11

KOÇ: Sevgili koçlar hafta boyunca iletişime önem vermeli, Fikir alışverişleri yapmalı ve kendi fikirlerinize saplanıp kalmadan yenilikçi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Bunu yapmayı başardığınız anda içinizde biriken öfkeden uzaklaşacak yeni bir bakış açısı kazanabilmenin olumlu yansımalarını iş ve özel yaşamanızda yakalayacaksınız.Finansal konularda verilen sözler yerine gelmeyebilir ödemelerde aksaklıklar yaşanabilir. Çarşamba günü Özel yaşamınızda geçmişle ilgili konular gündeme gelebilir buna bağlı olarak eş yada sevgilinizle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. fazla üstelemeden ama kontrolü de bırakmadan hareket edin. Sağlık sorunu olan koçlar cuma günü enerjiniz yerine geliyor! sevgiyle kalın…

BOĞA: Sevgili boğalar hafta boyunca gökyüzünün olumlu enerjisi ile kuşatıyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda yorucu enerjilerin arkanızda kalması ile rahatlayacak kendinize daha fazla güvenecek ve sahip olduğunuz yeteneklerinizi ustalıkla ortaya koyacağınız imkanlarla karşı karşıya kalacaksınız.Özellikle iş hayatınızda haksız eleştiriler engellerle uzunca bir dönem sizi yoran zorlayan kişi ve olaylarla ilgili gelişmelerle her zorluktan sonra bir kolaylık olduğunu deneyimleyecek ve var olan şartlarınızı çok daha iyi hale getirecek fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hafta ortasında Özel yaşamınızda da eş yada sevgilinizden gelecek güzel haberler ilişkinizi daha da heyecanlı ve keyifli bir hale getirebilir. Paylaşımların sevgiyle artacağı romantik bir süreç sizleri karşılamakta. Bekar Boğa’lar müjdeee beklemediğiniz aşk itirafları ile karşılaşabilirsiniz! sevgiyle kalın.

İKİZLER : Sevgili ikizler bu hafta boyunca iş hayatınızda yeni başlangıçlar ve yatırımlar için önceden deneyimlemediğiniz bir konuda girişimde bulunmadan önce her türlü ayrıntıya önem vermeniz ve acele etmemeniz için uyarıyorum sizleri. Başkalarının önerileri sizi yanıltabilir dikkatli davranın. Çarşamba günü Özel yaşamınızda ise son derece şanslı etkiler söz konusu. Yeni bir ilişkiye adım atabilir var olan ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli İkizler sizlerde kendi arkadaşlarınız ve eşiniz arasında kalabilir geçmişle ilgili bir takım konuların gündeme gelmesi ile ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz! Sevgiyle kalın…

YENGEÇ : Sevgili yengeçler bu hafta özellikle uyarım Başkaları ile değil kendinizle yarışmanız gereken bir haftadasınız. Haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız başkalarına kızmaktan vazgeçin siz daha iyilerini yapmaya odaklanın ve kendinizi hiç kimseyle kıyaslamayın ve kıyaslatmayın! Çarşamba günü ay yengeç de Ailevi konularda yaşanan sorunları aşabileceğiniz bir haftadasınız. Maddi manevi hassasiyetleriniz fazlası ile yüksek. Özel yaşamınızda eşinizin iş hayatında yaşanacak bir durum her ikinize de yeni fırsatları beraberinde getirebilir! Sevgiyle kalın…

ASLAN : Sevgili aslanlar bu hafta iş hayatınızda yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli davranmanız fevri olmamanız için uyarıyorum sizleri. Otorite konumundaki kişilere yapacağınız çıkışlar işinizden olmanıza neden olabilir. Sakin olmalı ve başarı merdiveninde hızla ilerlemenin kolay olmadığını bilerek hareket etmeli özellikle sözlerinizi dikkatle seçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın gizemli tavırları sizi kuşkulu bir ruh haline sokabilir zihninizde farklı kurgular oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak yerine iletişime önem vermeli rahatsızlıklarınızı beklentilerinizi açıkça ifade etmelisiniz. Özellikle hafta sonu İletişime önem verin ve aşkın özgürlüğünü güzelliğini doyasıya yaşamaya bakın.

BAŞAK: Sevgili başaklar bu hafta Duygusal konuların fazlası ile önem kazanacağı bir haftadasınız. Ne istediğinizin bilinci ile hareket etmeli başkalarının etkisi altında kalmadan kalbinizin sesini duyarak duygularınızı netleştirmelisiniz. Evli Başak’lar sizlerde hafta boyunca eş ve evliliğinizle ilgili kararlarınızı gözden geçirmeli ani kararlar verme eğiliminde olmadan yaşadığınızı ve yaşattıklarınızı sorgulamalı hatalarınızı kabullenerek iyileştirme yönünde bir adım atacak cesareti göstermelisiniz.

TERAZİ : Sevgili teraziler bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili konulara dikkat çekmekte. Arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmeleri sonucunda maddi manevi zararlar görebilir, Yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın sizi bir başınıza bırakmaları karşısında büyük bir şaşkınlık ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve duyarlı olun! Hafta sonuna doğru Özel yaşamınızda kıskançlığa bağlı sorunlar söz konusu olabilir. İlişkisi olmayan Terazi’ler bu hafta hızla başlayan hızla biten ilişkilerde kırılan bir kalbin sahibi olmak istemiyorsanız duygularınızdan çok aklınızla hareket edin.

AKREP : Sevgili akrepler bu hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sayesinde umutsuzluğu bir tarafa bırakıp yeni heyecanlarla karşılaşacağınızı müjdeliyor sizlere. Gerçek dostlardan gelecek destek ve öneriler iş ve eğitim hayatınızda yeni bir sayfayı aralayacak sizlere. Özel yaşamınızda ise sorunlu bir ilişkinin içindeyseniz bilin ki bu hafta yaşananlara tahammül gücünüz son derece zayıf olacak ite kaka giden bir ilişkide yıpranmaktan kendinizi savunmak zorunda kalmaktan fazlası ile yorulmuş ruhunuz biriken öfkeyi haykırmanıza neden olabilir. Buna bağlı bitişler yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem ne olursa olsun sakinliğinizi koruyun ve alacağınız kararı bu doğrultuda alarak hareket edin. Bekar Akrep’ler sizlerde yarım kalan bir aşk hikayesinin kahramanı ile tekrar karşılaşabilir ve ilk günkü gibi aşkın gücüne kaldığınız yerden teslim olabilirsiniz.

YAY : Sevgili yaylar bu hafta maddi manevi şansları üzerinize yağdırıyor bu hafta geçmişin tozlu raflarına kaldırdığınız acılara neden olan kişi ve olaylarla ilgili gelişmelere şahitlik edecek adalet terazisinin bu dünyada da işlediğini kendi gözlerinizle görecek kulaklarınızla işiteceksiniz. Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir fazla kilolarınızdan kurtulabilir ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yaylar sizlerde ilişkinizdeki sorunları büyük bir cesaretle dile getirerek tek taraflı fedakarlıkların yorgunluğunu artık kaldıramayacağınızı belirten cümlelerinizle ilişkiyi sonlandırarak yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Bekar Yay’lar sizlerde bu hafta yeni insanlar tanıyabilir ruhunuzu saracak aşk heyecanına karşı koymakta zorlanabilirsiniz.

OĞLAK : Sevgili oğlaklar bu hafta uzun zaman sonra güçlü ve olumlu etkilerle başlıyorsunuz. Özellikle uzun zamandır mücadele edip başarılı olmakta zorlandığınız hemen her konuda ZAFER elde edebilirsiniz. Kendilerini çok akıllı bulup sizinle oyun oynadığını zanneden kişilere iyi bir ders verecek ve hayatınızda yeni başlangıçlara yol alacaksınız. Bu hafta Kararlı olmalı ve başarınızı mutluluğunuzu bozmak isteyen insanlara iyi bir ders vermelisiniz.Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücü ile alt etmelisiniz.

KOVA : Sevgili kovalar bu hafta değişim, dönüşüm ve arınma ile başlangıç yapıyoruz. Dost bildiğiniz güvendiğiniz insanların gerçek yüzleri ile karşılaşabilir zor gününüzde sizin onlar için yaptığınız onca fedakarlığı yok sayarak hareket etmeleri karşısında duygusal olarak yaralanabilirsiniz.Bu hafa yolculuklarda iptaller hukuksal konularda aksamalar söz konusu olabilir. Aile hayatınızda büyüklerle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar eşinizle finansal konular yüzünden tartışabilir sizden gizlediği bir takım işlerini öğrenebilirsiniz. Bekar Kova’lar sizler için de oldukça hareketli bir hafta eski sevgiliniz sizden bir yardım talebinde bulunabilir ve size yakınlaşma isteği içinde olabilir. Görünümünde değişiklik yapmak isteyen kova’lar cuma günü yapabilirler! Sevgiyle kalın..

BALIK: Sevgili balıklar bu hafta aile büyükleri ile yaşanacak gerginliklere karşı sağ duyulu davranmanız için uyarıyor sizleri. Kendi hayatınızla ilgili gerçeği yansıtmayan söylemleriniz ortaya çıkabilir ve aile büyüklerinin tepkisi ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta sizlere önerim çevrenizdekilere yöneticiliğinizi, sezgilerinizi, aklınızı ortaya koyun ve kazanın. İş hayatınızda söz sahibi olabileceğiniz bu dönemi iyi değerlendirmek için elinizden geleni yapın. Çarşamba – perşembe günü Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliniz pişmanlıkla özürler dileyerek sizden bir şans daha isteyebilir. Güven duygunuz zedelenmediyse bir kez daha düşünün. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar sizler de çekiciliğinizle karşı cinsin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayacaksınız! Sevgiyle kalın….

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.