Haberci Kuş

Mustafa Kemal Atatürk, Demokrasinin Işığıdır

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Av.Mehmet Ali Yılmaz,10 Kasım Anma Açıklamasında aşağıdaki ifadelere yer verdi.

Mustafa Kemal Atatürk, Demokrasinin Işığıdır
159
09 Kasım 2019 - 14:13

Mustafa Kemal Atatürk ve kurtuluş mücadelesi veren kahramanlarımızın emperyalizme karşı ortaya koydukları hedefler ve kararlılık;bugün içerisinde milletimize karşı kurulan oyunları karşılıksız bırakma adına bir tarihi hatırlatmadır.Milletçe tarihi iyi anlayarak ve tarihten ders çıkararak;büyük Türkiye’yi inşa etmek,en üst seviyeye çıkartmak en büyük hedefimizdir.

Gazi Mustafa Kemal, Cumhuriyetimizi gençliğimize emanet etmiştir.Bu emanetin muhafaza edilmesi: Cumhuriyetimizin kuruluş felsefesine,amaçlarına sımsıkı bağlı kalarak,Cumhuriyetimizin temel değerlerini koruyarak, kazanımlarını artırarak ve ülkemizin daha kalkınmış seviyelere taşınması ile mümkün olacaktır.

Mustafa Kemal Atatürk, ülkemizdeki milli iradeyi hâkim kılan,insan hak ve özgürlüklerini koruma altına alan,bir millet olmayı hedef göstermiş, halkımızı da bu ideal etrafında yekvücut kılmıştır.Aziz milletimiz,her şart altında,Cumhuriyetimize ve demokrasimize sahip çıkmaya devam edecek,kadim devletimiz bütün engellemelere rağmen tek yürek halinde varlığını sürdürecektir.Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete irtihalinin 81.yılında minnet ve şükranla anıyorum.Bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarına bir kez daha Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.