Haberci Kuş

Müjdat Gezen ve Ayşen Gruda arasında ki kimsenin bilmediği ilişki

Onlar bizim Ayşen Gruda’mızla Müjdat Gezen’imiz… ‘Gırgıriye’ serisinden ‘Görgüsüzler’e sayısız projede birlikte yer aldılar. Bol bol güldürüp çokça duygulandırdılar.

Müjdat Gezen ve Ayşen Gruda arasında ki kimsenin bilmediği ilişki
201
24 Ocak 2019 - 22:17

Yıllar sonra Müjdat Gezen açıklamıştı… Bir dönem sevilen ikili nişanlanmış!

İşte Müjdat Gezen’in ağzından Ayşen Gruda ile olan ilişkileri ve tüm ayrıntılar

Müjdat Gezen’e nispet yapar gibi ‘Başkasıyla evleniyorum’ demiş!

Beraber katıldıkları bir röportajlarında Gezen; Ayşen Gruda için şunları söyledi: Ama bunun karşılığında ne oldu? Bir gün Ayşen bana, ‘Ben başkasıyla evleniyorum’ dedi!

Ayrılığın sebebi: kıskançlık!

Hem de bunu yoktan bir sebepten yapmış Ayşen Gruda. Askerden izin alıp gelen Müjdat Gezen bir filmde asistanlık yapmış. Pervin Par’ın kıyafetleriyle taklit yapmış. Olay bu! Ayşen Gruda ise bunu çok kıskanmış: “İntikam için! Aslında, çocukça bir şey diyeyim. Bu yine askerden izne geldi; ‘Yasak Sokaklar’ isminde bir film çekiliyor ve Müjdat da orada asistan. Bir gün baktım ki filmde oynayan Pervin Par’ın kirpiğini takmış, kıyafetlerini giymiş, taklitler yapıyor. Çok sinirlendim. Neden başkasının elbiselerini değil de Pervin’inkileri giyiyor diye…”

Yine de aralarında küslük olmamış

İkisi de ayrı ayrı insanlarla evlenip mutlu olmuşlar. Gırgıriye, Görgüsüz gibi filmlerde arkadaşça çalışmışlar.

Hatta kızları Elvan Gruda ve Elif Gezen de arkadaşlarmış.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.