Haberci Kuş

MKM’DE DİSLEKSİ PANELİ

Merkezefendi Belediyesi ve Disleksi Öğrenme Güçlüğü Derneği işbirliği ile 15 Aralık Pazar günü ‘Disleksiyi Anlamak’ paneli gerçekleştirilecek.

MKM’DE DİSLEKSİ PANELİ
133
10 Aralık 2019 - 11:14

Merkezefendi Kültür Merkezi’ndeki etkinlik saat 14.00’te başlayacak. Dinleme, konuşma, okuma, yazma, akıl yürütme ile matematik yeteneklerinin kazanılmasında ve kullanılmasında önemli güçlüklerle kendini gösteren bir öğrenme bozuğu olan disleksiye ilişkin detayların anlatılacağı panele Merkezefendi Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Gürcan Kıraç, Bilim Uzmanı Barış Özdemir ve Sosyal Hizmet Uzmanı Aile Danışmanı Duygu Özdemir konuşmacı olarak katılacak. Panelin moderatörlüğünü ise Pamukkale Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Tamer Aydemir yapacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, bu önemli etkinliğe tüm Merkezefendilileri ve Denizlilileri davet etti.

Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.