Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

MİLLETVEKİLİ KARACA: EN DERİN SAYGI VE ŞÜKRANLA

CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Denizli’ye gelişinin 90. yıldönümünde bir açıklama metni yayımladı.

MİLLETVEKİLİ KARACA: EN DERİN SAYGI VE ŞÜKRANLA
04 Şubat 2021 - 19:29

Milletvekili Karaca, “Tam bağımsız bir ülke için bedeller ödeyen Kurtuluş mücadelemizin onurlu kahramanlarının mirasına sahip çıkıyor, bu büyük mücadeleyi Cumhuriyetle taçlandırarak bizlere devrimlerini emanet olarak bırakan Atatürk’ün yolunda yılmaksızın ilerliyoruz.” diyen Gülizar Biçer Karaca, Atatürk’e sevgimiz, saygımız ve özlemimiz her geçen gün artıyor” dedi. Türkiye Cumhuriyeti’nin her bir yurttaşının, kendilerine emanet edilen ilke ve devrimlere sahip çıkma sorumluluğundan kaçınma lüksü olmadığını belirten Gülizar Biçer Karaca, “Denizlimizi ziyaret eden Atatürk’ü bu ziyaretinde sevgiyle karşılayan hemşehrilerimin sonsuz bağlılığı, bugün bizlerin yolunu aydınlatmakta, ilham vermekte, karamsarlığa düşmeden ilerleme gücü sağlamaktadır. 4 Şubat Atatürk’ün Denizlimizi ziyaretlerinin yıldönümünde; tarihimizden, geçmişimizden aldığımız gücü geleceğe taşıma sözü veriyoruz. En derin saygı ve şükranlarımla…” diye konuştu.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.