Haberci Kuş | Denizli Haber & Magazin

MHP’DEN ZİRAAT ODASI’NA ZİYARET

MHP, Ziraat Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette MHP İl Başkan yardımcısı Oytun Yaroğlu, Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri bulundu.

MHP’DEN ZİRAAT ODASI’NA ZİYARET
27 Ocak 2021 - 13:16

Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici’yi makamında ziyaret eden MHP grubu, Denizli’nin tarım ve hayvancılık faaliyetleri, rakamsal büyüklükler, bölgesel ürün çeşitlilikleri, güçlü olduğumuz alanlar ve iyiliştirilebilecek noktalar üzerine görüş alışverişinde bulundu. MHP Denizli İl Başkan Yardımcısı Oytun Yaroğlu, “Hemfikir olduğumuz üzere Denizli her ne kadar sanayi kenti olarak bilinse de tarımsal üretimde ciddi bir ekonomik gelire ve istihdama sahiptir. Toplam 1.2 milyon ha arazinin %31’nin tarım arazisi olarak kullanıldığı ilimizde, çalışan nüfusun %26.5’inin tarımda istihdam edildiğini görüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak tarım sektörünün yüksek verimlilikli ve kaliteli ürün üreten, teknoloji kullanabilen, ülke insanını beslemeye muktedir. İhracat kapasitesi yüksek, büyümeye sürdürülebilir katkı sağlayan bir yapıya kavuşturulması gerekliliğine inanmakta bu doğrultuda politikalar üretmekteyiz. Odamız ve bağlı iştiraklerle fikir paylaşımında bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

merkezefendi
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-

© Copyrigth 2016 habercikus.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları habercikus.com’a aittir. habercikus.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar habercikus.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. habercikus.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. habercikus.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.